Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Alvási problémák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvási problémák?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és 2 éve együtt is élünk a pàrommal. Minden nagyon szép és jò,kivéve egy dolgot: Az alvàst.

Lehetetlen vele együtt aludni. Folyton az én helyemre màszik,leràntja a takaròmat,ràm fekszik...

Màr próbâltam azt h felkelek és àtmegyek az ő helyére. De egy idő utàn oda is visszamàszik. Mit tudnék tenni ez ellen? Màr mondtam neki többször is de nem tud ellene tenni semmit mert alszik.


Tudom h pitiàner probléma de ez miatt màr tiszta feszült vagyok mert nem tudok normálisan aludni.


Köszönöm a vàlaszokat!


25N



#alvás #Együtt alvàs
2017. aug. 24. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy jobb lenne külön aludni. Vagy külön ágyban, vagy külön szobában. Ha nagyon együtt akartok aludni, meg lehet próbálni a hálózsákot. Talán abban kevésbé tud ficánkolni a barátod. Emellett érdemes kivizsgáltatni, miért alszik ilyen nyugtalanul a barátod.
2017. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Kulon agy :-)
2017. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Külön ágy....aztán majd amikor a földre zuppan, leszokik róla.
2017. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A külön ágy mellett nekem még az is eszembe jutott, hogy esetleg matraccsere is jó ötlet lenne úgy, hogy a franciaágyba dupla matracot tesztek és a matracok közé van ún, elválasztó. Ezekből is vannak különböző anyagúak, vannak egészen erős, ilyen keret jellegűek is.

Ugyanígy ha pl. nagyon különböző keménységi fokozatút választotok, akkor is félálomban is talán hat rá... csak egy ötlet.


Szegény azért nem tehet róla, de tökéletesen megértem a problémádat.

Az én párom kenterbe veri a barnamedvét horkolásban- konkrétan füldugóval alszom... :)

2017. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Audjatok külön ágyban. Sajna mást nem tehetsz. :(
2017. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha alvását zavarják ezek a éjszakai tevékenységei amelyekről írtál, alvásközpontban vizsgáltassa ki, hátha tudnak megoldást: mi okozhatja.
2017. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen két ágyat összetolva aludnék vele, ha csak ennyi a probléma. Két rendes ágykeretes ágyat, két matraccal, így lesz hézag a matracok között. Baromira kényelmetlen a "lyukban" aludni, úgyhogy talán tudat alatt nem közlekedik majd. Ellenben, ha össze szeretnétek bújni, akkor mondjuk egy, a hézagba helyezett takaró megoldja a történetet. :)
2017. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!