Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A lelki problémák miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki problémák miatti bántás, eltávolodás, mert a társ nem tudja feldolgozni a veszteségeit. Hogy lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Az élettársam nem tudja feldolgozni az előző kapcsolatának veszteségeit. Nem velem van baja, ezt mindig elmondja, mégis engem bánt. Felnőtt embernek tudnia kellene mivel jár egy válás, ő döntött így. Nem a jövőbe gondol, csak a múltra. Én is elváltam, nulláról kezdtem az életem, nem siránkoztam. És tényleg semmim nem volt,csak annyi amiből lefoglaltam egy albérletet,és sokat dolgoztam. Ő már mindent megteremtett,a gyerekének is, csak most neki nincs lakása. Az sem vígasztalja, hogy nincs egyedül,van aki segít neki,
2016. jún. 25. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan lehúzó lehet! Az ilyen embereket jobb messze elkerülni...
2016. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!