Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnám rávezetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávezetni a barátnőmet hogy fogyni kellene egy kicsit ugy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Csak egy picit kéne mert amugy tetszik nekem az alakja csak már egy picit jobban kellene vigyáznia és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy fogyjon mert biztos megbántanám vele akkor meg inkább jobb igy. Milyen célzásokal tudnék neki jelezni ami nem tul egyértelmű de értse és ne tudjon belém kötni :D. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. szept. 10. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Így: - Nagy a segged Kati! Kicsit túl toltad a pörkölt, jégkrém kombót.
2017. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek el együtt sportolni és mutass neki példát. Ha nem tudsz példát mutatni és te is csak döglesz vagy Mekis kaját eszel akkor ne várd hogy a másik máshogy csinálja.
2017. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel neki, hogy elkezdhetnétek egy kicsit egészségesebben élni EGYÜTT. Tehát hogy eljárhatnátok futni, kevesebb süti, stb... Szerintem itt a kulcs az, hogy érezze, együtt csináljátok, tehát semmi olyasmit nem kérsz tőle, amire te nem vagy hajlandó.
2017. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Vagy amit az exem csinált..szépen felvezette, hogy neki fontos hogy egy kapcsolatban amilyen külalakkal lépett be valaki, azt is tartsa fent. Nem csak a saját érdeke miatt, hanem azért is mert egy kapcsolat nem azt jelenti hogy elhanyagolhatom magam. Ennek belsőmotivációnak kéne lenni, magammal szemben vannak elvárásaim és nem azért mert a másik várja el tőlem. Egyetértettem vele, csak kár hogy ő nem tudta magát ehhez tartani. :D Nem emiatt ért véget, de tény hogy legalább egy értékes gondolatot hátrahagyott ha már mást nem.
2017. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy amit az exem csinált..szépen felvezette, hogy neki fontos hogy egy kapcsolatban amilyen külalakkal lépett be valaki, azt is tartsa fent."


Kérdező, ezt azért ilyen formában ne mondd. Idővel változik az emberi test, ez természetes, arról nem is beszélve, ha jön egy gyerek. Szóval ezt így ilyen formában elvárni hülyeség. De a többivel, amit a 4-es válaszoló írt egyetértek.

2017. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én megbántódtam az ilyen beszólástól. Az exem sem volt vékony, én pedig híztam, amikor szakdolgozatot írtam és otthon rohadtam emiatt egész nap, nem volt időm mozogni. Teljesen másról beszélgettünk, és beszólt, hogy fogyni kéne. A barátnőd azért hízott, mert más elfoglaltság miatt nem sportol, vagy többet eszik? Nem ártana tudni.

A te formád rendben van?

Egyetértek azokkal, akik közös mozgást javasolnak. Nem futtatni kell, mint a kutyát, hogy foggyále. Sétáljatok sokat, járjatok együtt edzeni vagy menjetek el táncolni, amelyik érdekel benneteket.

2017. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg tőle: Husi, mi van???

Illetve közelítsd meg a problémát más szemszögből. Mitől bántódik meg jobban, ha jelzed neki, hogy kezd kikerekedni, vagy ha kirakod a szűrét?

2017. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Ilyesmit nem lehet megbántás nélkül közölni. Ha megvan köztetek a bizalom, akkor tudni fogja a barátnőd, hogy jót akarsz neki. Úgyhogy megmondhatod egyenesen: "Drágám, tudod hogy nagyon szeretlek, de szeretném, ha leadnád azt a pár kilót, amit felszedtél. Nem szeretném, ha elhanyagolnád magad." Azt viszont tudomásul kell venned, hogy a női test időről időre változik.
2017. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha együtt kezdenétek el mondjuk egészségesen táplálkozni? Csipsz helyett salátákat, zöldségeket ropogtatni a tv előtt vagy elmenni sétálni esténként.


De ha ódszkodsz ettől, és úgy avgy vele, hogy csak Ő egyen zöldeket, akkor van egy rossz íhrem barátom: Mnej a p***csába!


:D :D

2017. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne így, hogy "foggyá le", hanem, "Figyelj, nem kezdünk el sportolni valamit? Ennyi, válasszátok ki, amit mindketten szerettek és los! :)


Mi túrázunk a párommal, mert szeretjük a hegyeket, erdőket, én télen korizni is szoktam, ő meg elkísér, de olyat, amit egyikünk nem szeretne, hanyaogljuk - vagy megyünk külön.

2017. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!