Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátnőmet, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de nem vagyok szerelmes belé, sohasem voltam. Átverem?

Figyelt kérdés

Közös baráti társaságból ismerjük egymást, egy ilyen baráti összejövetel után, kicsit ittasan jöttünk össze.

Igazából egyéjszakás kalandnak indult, de túl jól "sikerült", majd szexkapcsolat lett belőle egy pár hétig, utána ő belém szeretett, azt mondta szerelemből.


Ennek már 3 hónapja, azóta együtt vagyunk.

Én is megszerettem, szeretek vele együtt lenni, jól érzem magamat vele, bármit is csinálunk, tudunk beszélgetni bármiről, vannak közös hobbijaink, el tudnám vele képzelni az életemet, de valami hiányzik.

Látom rajta, szinte minden mozdulatában, abban, ahogyan rám néz, hogy tényleg szerelmes belém.

Ezért néha kicsit lelkiismeret-furdalásom van, hogy én ezt nem érzem iránta.


2017. aug. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet,én is kedvelem őt,de nem vagyok az az őrülten szerelmes típus,viszont ő nagyon boldog velem. Így én nem akarom elszomorítani,meghát talán csak időre van szükségem,hiszen csak pár hete vagyunk együtt.
2017. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék olyannal együtt élni akivel nem voltunk legalább az elején őrülten szerelmesek egymásba, de lehet hogy egy megegyezésen alapuló kapcsolat szilárdabb, nem tudom még csak egyszer volt benne részem, de nagyon hamar vége is lett.
2017. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a csajt.
2017. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha ezt nem mondod el neki, avval átvered. Nyilván feltételezi, hogy ugyanúgy érzel, bár nem biztos, azért lehet ezt érezni. Igaz, őt épp elvakítja a szerelem. Beszélned kéne vele őszintén.
2017. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben vagyok másfél éve. Annyi a különbség hogy ráadásul rohadtul szeretem még az exemet. Azt érzem megérdemli hogy valamilyen módon viszonozzam ha már így szeret, mert ezt tartom igazságosnak. Én sajnos nagyon idealista vagyok.

De hogy átvered e? Szerintem nem, de ezt sokáig nem lehet húzni. Én is nagyon szenvedek ettől, plussz a lelkiismeret furdalástól.

2017. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!