Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után kezdett "más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdett "más lenni" a kapcsolatotok, miután összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után jöttek elő az esetleges problémák?

Milyen más változásokat éreztetek, és mennyi idő után?


2017. szept. 15. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem lett mas. Masfel eve egyutt elunk.
2017. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Anyós miatt,fél évet bírtam.
2017. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1 évben nem volt változás, azóta pedig egyre jobb, mert teljesen összecsiszolódtunk. :) Lassan 7 éve.
2017. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Az elso heten megfordult a fejemben h ez nagyon hulye otlet volt,aztan nagyon hamar osszerazodtunk,most vagyunk tul a 2.even es minden este elmondja h ez is milyen szep nap/este volt egyutt.Tenyleg zokkenomentes.
2017. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
3-4 naig bírta titkolni ,hogy egy komplett elmebeteg :D
2017. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Apró kilengések voltak (kb. fél év után), de általánosságban azóta is folyamatosan javul a kapcsolatunk.


Nem törvényszerű az, hogy a kapcsolat zuhanórepülésbe kezd összeköltözés után. Aktívan figyelni kell a kapcsolatra, észrevenni és megoldani a problémákat.

2017. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kérdeztem az oldalon még 1-2 éve, hogy miben más együtt élni, mint csak hétvégente, vagy hétközben pár napot együtt lenni, kaptam egy csomó választ, hogy teljesen más...

Fél éve költöztünk össze, és igazából semmiben nem érzem másnak, csak értelemszerűen többet vagyunk együtt, ennyi... :D

2017. szept. 15. 15:23
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a mi kapcsolatunk sokat komolyodott mikor összeköltöztünk. Mostmár olyan természetes az, hogy együtt vagyunk. Még szorosabb lett a kapcsolatunk, én nagyon szeretek vele élni. Problémák nem nagyon jelentkeztek már, mert előtte is nagyon sok időt voltunk együtt, szinte minden nap együtt aludtunk, hazavártam ebédelni ha épp nem mentem dolgozni/suliba stb. Tudtam, hogy néha kicsit lusta meg rendetlen, meg finnyás néha stb. Szóval tudtuk mire vállalkozunk na :)
2017. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én sem tapasztaltam változást összeköltözés és távkapcs között, az érzéseimben.


Ilyen téren változást csak az idő hozott. Tehát a természetes dolog, hogy fejlődik a személyiség, kis eltávolodás majd újra közeledés stb

2017. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a miénk minden nappal mélyebb és mélyebb
2017. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!