Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire változott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változott meg a kapcsolatotok az összeköltözés után?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 22, 2és fél éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, sok időt töltünk együtt mostanában és jól megvagyunk. Szeptembertől összeköltözünk egy albérletbe, én egyetemre járok, ő dolgozni fog. Kíváncsi lennék, kinek milyen tapasztalatai vannak hasonló szituációkból.
2017. aug. 23. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan parost, akik 6 evig tokeletesen jol megvoltak egyutt. Osszekoltoztek es fel evvel kesobb elvaltak utjaik.


Olyat is ismerek, akik sokat veszekedtek, majd osszekoltozes utan megoldodott minden. Elmultak a keveset talalkozos vitak, mert minden este egyutt aludhattak el.


Remelhetoleg utobbi fog nalatok is megtortenni es meg erosebb lesz a kapcsolatotok.

2017. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt remélem. Eddig, suliidőben, távkapcsolatban voltunk és ez engem eléggé megviselt. Most, hogy többet vagyunk együtt, nyugodtabb vagyok és szorosabbnak érzem a kapcsolatunkat.
2017. aug. 23. 19:21
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

Unokatesómék babával a hasban költöztek össze 7 év után 1 év után szét mentek mondjuk ez várható volt mert azt a nőt(unokatesom) nem lehet elviselni.

Mi 3 év után állandóan vitázó veszekedő pár voltunk ez összeköltözésnél negyedére csökkent. Bár én háziasszony tipus vagyok vagyis ha párom ledobálja a földre a ruháit elpakolom nem veszekedek vele meg követelőzök hogy ezt csinálja azt csinálja,mert gondolom aki nem ilyen tipus a férfi pedig ilyen tipus az rengeteg konfliktust fog szülni ami akár a költözéshez is vezethet. Pl unokatesoméknál is ez volt a helyzet,ráparancsolt a párjára hogy pucolja meg neki a hozzávalókat a kajához ha akar vacsit a párja,miközben ő otthon van egéaznap és csak 6 hónapos terhes.

2017. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Blackfun ***** válasza:
72%
Volt barátnőmmel fél év után költöztünk össze 5 évig együtt voltunk. Én híve vagyok a relatív gyors összeköltözésnek. Sok minden kierül.
2017. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Mi nagyon hamar, kb 1 hónap után költöztünk össze a (most már) férjemmel, de ez szerintem az előnyünkre vált. Könnyebb betartani a "ne menjetek aludni haragban" c. tanácsot, ha minden éjszaka együtt fekszetek le, meg így azért mégis csak több lehetőségetek van szorosabbra venni a kapcsolatot, nem csak heti 1-3 alkalommal találkoztok pár órás randikra, hanem tényleg van időtök egymással foglalkozni.
2017. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk jobb lett és harmonikusabb a kapcsolatunk. Engem megviselt a folytonos "nomád életmód", a régi albérletem már nem éreztem az otthonomnak, vele akartam kelni-feküdni. Azóta minimálisra csökkentek a veszekedések, mert így utólag belegondolva, sokszor voltam frusztrált a kétlaki élettől.
2017. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelműen pozitív volt.


Nyilván kompromisszumok egész sorát kötöd ezzel, de ha türelmes vagy a másikkal és önmagadhoz is, sokszorosan térül meg.

2017. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyébkként is szoros volt a kapcsolatunk, sok időt töltöttünk együtt .(1 év előtt pár nappal költöztünk össze, hogy az első évfordulónkat már együtt élve ünnepeljük).

Összeköltözés után ez a szoros kapcsolat csak még szorosabb lett. Nem volt az, hogy urrá lesz rajtunk a szomorúság, mikor 1-1 találka után mindkettőnknek haza kellett mennie, és azóta egy éjszakát sem töltöttünk külön, mindig együtt alhatunk. Van valami varázslatos, megnyugtató, jó érzés abban, hogy életed szerelmével kelsz és fekszel, hogy őt látod meg reggel először minden nap:)

Mi 6 hónap együtt élés után össze is házasodtunk:) Szóval most már 7+ éve vagyunk együtt, és lassan 6 éve házasok is.:)


Szerintem nem érdemes túl sokáig húzni, mert az összeköltözés tényleg vízválasztó egy kapcsolatban. Ott fog végleg eldőlni, hogy tudtok -e együtt élni ténylegesen, vagy nem. Viszont azt sem tartom jónak, ha hiányzik az együtt járás időszaka a kapcsolatból. A mi 1 évünket pont ideálisnak tartottam az összeköltözésre.


Ha egy pár kvázi nem csak dugni jár össze amíg együtt járnak, hanem tényleg megismerik egymást, őszinték, sokat beszélgetnek, akkor összeköltözéskor már semmi negatív meglepetés nem fogja érni őket.

2017. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3-as te nem háziasszony típus vagy, hanem cselédtípus. Ráadàsul mi jogon minősítesz mást?


Akkor lehet én is elviselhetetlen vagyok mint az unokatesód, de nálunk teljesen normális, hogy a férjem segített és segít a mai napig pucolni a zöldségeket a kajához, vagy éppen nem hagyja széjjel a cuccait hogy én pakoljak utána, ha meg igen akkor nem háborodik fel azon ha szólok neki. Ja, ès 7 éve vagyunk együtt, ebből 5 év házasság. Azt meg nem tudom te voltál-e terhes, de bizony elég kimerítő dolog a konyhában állni, 6 hónaposan meg főleg. Plusz egészségügyi gondok is lehetnek, ha pl nyitott a méhszáj. Vajon ha pl veszélyeztetett terhes leszel, vagy végighányod a 9 hónapot, akkor is "háziasszony-típus" leszel, vagy te leszel a legjobban meglepve, ha a pasid majd csak a kanapén ül és abszolúte nem segít? Vagy akkor majd jönnek a kérdèsek a gyakorira, hogy "jajj a párom nem segít, mindent én csinálok itthon, plusz itt a gyerek is, most mit csináljak"?


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, ém belevágnék, de azt viszont nem tudom, hogy a költségek hogy fognak megoszlani. Te vállalsz diákmunkát, vagy ő fog teljesen eltartani?

2017. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-as egy normális férfi magától beáll zöldséget pucolni ráparancsolni sem kell. A 9-esnek van igaza, Te cseléd Vagy. Sajnállak. Semmibe nem néz a párod.
2017. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!