Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Attol hogy egyuttelunk (LAKUNK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol hogy egyuttelunk (LAKUNK) a pasimal attol meg nem vagyok asszony?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondjak hogy mar akkor nem vagyok lany hanem asszony vagyok mert mar ferjem van de nem vagyunk meg eskudve csak egyut elunk egyut lakunk..

20 eves vagyok a pasim 23..


2017. szept. 19. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Asszony akkor vagy, ha már férjnél vagy, és szültél egy gyereket!
2017. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ énis ugy gondolom de a családom másképp gondolja folyton azzal jönnek hogy már asszony vagyok..
2017. szept. 19. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Jajj, dehogy :D

Én férjnél vagyok (23), de ki is akadnék, ha valaki azt mondaná rám, hogy asszony vagy férjes asszony :D

Fiatal nő vagyok, a családi állapotomtól függetlenül így szoktam utalni magamra, illetve mások is rám.

2017. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném.

Mi is együtt élünk, és jön a gyerek, de szerintem valaki esküvő után lesz asszony.

A múltkor a nőgyógyász mondta: Asszonyom! Én meg nézek, hogy ő talán nem látta, hogy 23 éves vagyok csak? :)

2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én is utálom ha asszonynak hivnak..


Örulok hogy mas is ugy van vele mint én

2017. szept. 19. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férjed, hanem a pasid, te meg a barátnője vagy, nem asszony. Akkor lennél asszony, ha házasok lennétek. (hogy van-e gyerek vagy nincs az ilyen szempontból lényegtelen)
2017. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A család ezzel nyilván arra kívánt utalni, hogy most is úgy éltek, mint a házasok. Régen nem volt divat ez a fajta korai összeköltözés, így az ő szemükben nincs különbség abban, hogy van-e róla papírotok vagy nincs. Valahol van benne logika, bár én nem így gondolom. :)

A gyakorlatban egyébként valóban a férjes nőket hívjuk asszonynak.

2017. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!