Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én most azt kérdezem hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most azt kérdezem hogy mit gondoltok az ilyen lányokról? Elítélitek hogy ilyen nagynak érzi már magát, vagy esetleg bíztok benne hogy egy ilyen korú lány is lehet érett egy ilyen kapcsolatra? Találkoztatok már ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok. Sokszor szoktam látni hogy 13-14-15 éves lányok kérdeznek, hogy gáz-e, baj-e ha a barátjuk 20-25 éves. Persze vannak kivételek.

2013. okt. 30. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem gáz.

és nyugi az sem gáz, hogy 15 évesen 25 éves pasid van.

ha viszket a pinád akkor ott már nincs mit tenni.

oda már 25 éves farok kell.


ennyi a véleményem.

2013. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm elég érett gondolkodású, neki volt 25 éves pasija. Nem engedte hogy lefeküdjenek persze, csak azt nem értem, hogy egy felnőtt férfinak elvárása a szex. Na mind1.

Ha tényleg elég érett egy lány a kapcsolatra, akkor szerintem nincs akadálya a dolognak. De az ilyen ritka. A legtöbb csaj vagy komplexussal rendelkezik, vagy azt hiszi ez a "menő".

2013. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ja és 14 éves volt a barátnőm akkor
2013. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy érett lenne...Egy 13éves meg pláne.

De az még csak ok,hogy egy fiatal lánynak megtetszik egy idősebb pasi,de,hogy egy ilyen korú férfi mit akar egy lényegében kislánytól,azt nem értem..Illetve értem,de nem tartom normálisnak annyi biztos.

2013. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4# Hát igen, sok lány 13-14 éves korában már nagyon szép, meg persze a mai lányok gyorsabban érnek.
2013. okt. 30. 16:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa párosítás, főleg, ha a lány nem akar szexet, hiszen egy 20-25 éves már akar.

De én is elgondolkoztam már azon milyen lenne egy 14 éves barátnő. Arra jöttem rá, hogy kb. semmiről nem tudna szólni a szexen kívül.

De minden kapcsolathoz 2 ember kell és botorság egyből azt feltételezni, hogy a 20-25 srác pedofil lenne a lány meg ribi...

2013. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudnék mit kezdeni egy 15 évessel... Sokszor még a 25 éves nők is távol vannak az általam elvárt minimumtól értelmi és érzelmi intelligencia terén.
2013. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Életem első kapcsolatában már 5 év is rengetegnek bizonyult. 14 évesen volt egy akkor középiskolás barátom, de én még annyira, de annyira tapasztalatlan voltam kapcsolatok terén, fogalmam sem volt, hogy hogyan is kellene működtetni... és iszonyúan csalódott voltam, amikor "lecserélt" egy nálam érettebb lányra. És tudtam én, az eszemmel, hogy jogosan tette, hiszen én éreztem is, hogy nagyon kislány vagyok még hozzá (pedig sok mindenben sokkal érettebb voltam mindig is a kortársaimnál, de ez egy kapcsolatban annyira nem érvényesül). Akkor megtanultam, hogy csak korombelikkel kezdjek, mert csúnya csalódás lesz a vége, ha nem így teszek. Később, felnőttként már nem mond ez a korkülönbség, de gyerekkorban még nagyon is sok!
2013. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Idegesítenek, hogy annyira érettnek vallják magukat, de ha ez így lenne nem tennék fel ezeket a kérdéseket. 25 éves férfi pedig mindenképp sok még az akkorú lányoknak.
2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Én őszintén (13 éves fejjel) azt mondom hogy igen, ez szörnyű. egyszerűen rühelem az olyan csajokat, akik "csöcsvillantós" pólóban, iPhonal, festett hajjal villognak. Nem értem...Az oké, hogy ilyenkor az ember próbál érettebbnek tűnni, tudom az milyen, szal nem gyereknek de akkor is! ez sok és sokk. 25 éves barát? Taps és gratuláció.

Ja, én személy szerint ismerek egy 13 éves csajt aki 18 évesekkel bulizik, de én őt nem ítélem el, mert ő nem bánt senkit.

Köszi hogy nem általánosítasz...:)

2013. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!