Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 10-ből kb átlag hány nő szed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből kb átlag hány nő szed fogamzásgátlót tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Férfiak válasza érdekel, akik legalább néhány nő alapján tapasztalattal rendelkeznek. Nagyon kíváncsi vagyok, mert hallottam olyat is, hogy valakit fegyverrel sem lehetne kényszeríteni, de olyat is hogy valaki ha már együtt vannak pár hónapja, akkor elkezdi szedni szívesen, mert szereti ha természetes módon belé élvez a szerelme.
2017. okt. 4. 19:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnpőm szed, én már nem.


Régen szedtem - mert ex "nem tudott gumiban"... pfff :D -, aztán az szépen szét is barmolta a hormonháztartásomat. Semmi előnyét nem láttam, sőt.


Mostani kapcsolatban nem szedek és nem is fogok, gumizunk. Igen, néha kellemetlen, de legalább van libidóm, nem vagyok sivatag és nem fogytam 15 kilót a megzavarodott pajzsmirigyem, etc. miatt.

2017. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 3 régi baràtnőm közül 1 szed f.gàtlót , azóta magàra szedett 30 kg pluszt is. Most volt az eljegyzésük a pasijàval. A màsik 2 egyedülàlló, de tudomàsom szerint tartós kapcsolatban sem szedtek bogyót. Én sem szedek betegség miatt. Egy ideig pharmatexxel meg megszakítàssal csinàltuk, aztàn 5 éve vàltottunk a semmire. A meddőségnek is vannak előnyei. Nem kell védekezni:)
2017. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

épeszű ember nem szed, mert káros (baba látja a kárát)

megsúgom, hogy sokan szednek (ostobák)

2017. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!