Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok elköltözne?

Figyelt kérdés

A párod kap egy álláslehetőséget valahol 200 km-el arrébb, ami lényegesen többet fizet a jelenlegi munkahelyénél, neked viszont fix munkád van a lakhelyeteken, átlagos keresettel.


Mit tennétek?



2017. aug. 8. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálkoznék új munkahelyet találni arra emerre a párom is fog dolgozni.
2017. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem keresne és nem vállalna el munkát ilyen messze a beleegyezésem nélkül.
2017. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 7500 km-el arrebb kapott munkat. Leultunk es megbeszeltuk a dolgot. Osztottunk, szoroztunk, majd koltoztunk.
2017. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindketten megyünk, vagy egyikőnk sem. Nem hiszünk a távkapcsolatban.
2017. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Mi is gondolkoztunk ilyesmibe.

Meg is beszéltük, hogy én megyek, ő marad. Amíg utánam nem tud jönni.

A te párod mit mond?

2017. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom a legtöbben úgy gondolkodnak, mint én, a párom mégis azon a véleményen van, mint az #5-ös válaszoló, amit egyszerűen nevetségesnek tartok.


Ha együtt vagyok valakivel, szerintem az lenne az elsődleges, hogy ezt ne egy munka szakítsa meg. Hanem ha ő megy munka miatt, akkor megyek én is, és majd ott vállalok mást, mert úgy mindkettőnknek egyszerűbb, és praktikusabb.

Annak mi értelme van, ha az egyik fogja, és elköltözik albérletbe idegenekhez, a másik meg ott marad aztán lesz, ami lesz, "ha kis időt nem bír ki egymás nélkül a kapcsolatunk, akkor az nem ér semmit" alapon? Semmi értelme...

Persze változik a helyzet, ha a másiknak olyan munkája van, hogy azon kívül máshoz nem ért, és kilátástalan lenne bárhol máshol a helyzete, de ez nálunk nem így van.

2017. aug. 9. 07:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vaktára nem dobnék el mindent.

Nem gondolom, hogy rögtön szakító ok a dolog, nyilván átbeszélnénk oda-vissza, hogy mi éri meg.

Nem ugranék ki rögtön, hacsak nincs párszázezer megtakarításunk, mert munkát találni nem olyan egyszerű. Ha tényleg a messzi munka a jobb, akkor párom menjen, keressük meg az albérletet, ahol tudunk majd együtt élni - de én nem rohannék utána vakon, meraszerelem, keresnék munkát, és ha megvan, akkor.

Felnőtt emberként azt a pár hónapot ki lehet bírni. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha neki nem jön be az új meló? Te felmondasz és rohansz utána, és egy hónap múlva mindketten ott álltok munka nélkül, mert mégse jött be a próbaidő?

2017. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menjen a párom, nézze meg, hogy tetszik e neki az a munka, város stb. Ha a próbaidő végén is azt mondja még, akkor elkezdenék én is keresgélni arra felé melót.HA fordítva lenne, elég spéci munkám van, akkor is ezt mondanám.
2017. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7: neki elsődleges lenne az, hogy menjen, mert a környékünkön nincs munka, nekem nem az, mert van munka, viszont mindkettőnknek jó lenne (bizonyos okokból) elköltözni.

Nyilván az is egy járható megoldás, amit mondasz, de az mindig, minden esetben opció lesz, hogy semmi sem tartós. Akkor állandóan ez lesz, hogy elmegy valahova nélkülem, ahol eltölt 3 hónapot, aztán ezt eljátssza még ki tudja hányszor, és a végén már csak azt veszem észre, hogy sose látom, és nincs egy tervünk a kapcsolatunk jövőjéről, mert ő folyton változtatgatja a munkahelyét, én meg várom, hogy valahol megmaradjon, ahova majd utána mehetek?

Párom például elvárná, hogy én mozduljak először, és én keressek munkát először, mert "én vagyok a férfi", és neki derogál az, hogy van egy viszonylag jól fizető biztos munkám, amiből nem akarnék kimozdulni, amíg nem muszáj.

2017. aug. 10. 08:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha háromhavonta ugrál a munkahelyek között valaki, arra nem is lehet építeni. Párkapcsolati szempontból sem, mert aki az élet egyik terén így viselkedik, az máshol is így fog.

Ha meg egyáltalán ez a feltételezés fennáll, akkor pláne kivárnám, hogy tartós lesz-e a munka, mert ha nem, akkor nyilván jön haza, vagy már nem is oda kéne utánamenned, hanem máshova.


Egyébként az is opció lehet nyilván, hogy keresel te a kedvéért, és megint ugyanaz a szitu áll fent, hogy csak akkor mész, ha van biztos váltás, nem vaktában, hogy majd csak lesz valami - de mivel neki van álláslehetősége, ez nem logikus. Milyen munka lenne az, ahol kivárnák a 2-3 vagy még több hónapot, hogy biztos lábakon indulhasson utánad?

2017. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!