Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kell boldoggá tenni egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell boldoggá tenni egy nőt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

"Tudod... van egy mondás:

"Tartsd a nőt királynőként, hogy királyként élhess mellette.""


Ez nem úgy van, hogy tartsd a nőt királynőként hogy utána papucsnak kiáltson ki?

2017. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tököt kell növeszteni hozzá. :)
2017. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd önmagának lenni, és szeresd úgy. Ez a legfőbb szerintem.
2017. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Ha a nő nem boldog saját magától, akkor Te a fejed tetejére is állhatsz, semmi se lesz jó. Nem Te vagy a felelős egy másik ember boldogságáért.
2017. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni kell. A többi jön magától.

Egyébként minden nőt máshogy. (Biztos, hogy van olyan, akit pénzzel, csak szerencsére ez nem gyakori.) A legtöbb nőt azzal, hogy ha veszed a fáradságot, hogy megismerd, odafigyelsz arra amit mond, majd ezeket próbálod beépíteni a kapcsolatba. Szerintem nincs annál jobb érzés, mint mikor érzed, hogy valaki figyel rád és megjegyzi a legkisebb apróságot is, amiről beszélsz. Olyanokra gondolok, mint tudni, hogy hogy issza a kávéját, vagy milyen filmeket szeret.

2017. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4%
Tartsd a nőt királynőként? :D Inkább legyél király, aztán örömmel lesz a lábtörlőd is. :D
2017. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartja magát még mindig ennyire a hit, hogy mintha minden nő egyforma lenne, ráadásul külön faj lenne, totál különböző a férfitől?

Emberek vagyunk, egyének vagyunk. Kit mi tesz boldoggá. Olyan nincs, hogy mindenkire érvényes receptet mondjunk neked.


Van, akit a nyugodt otthon melege, biztonsága teszi boldoggá. Van, akit az izgalom. Van, akit az, ha beutazzátok a világot. Vagy buliztok. Vagy szexeltek. Vagy szalonnát süttök. Sorolhatnám.

Ha kinéztél egy nőt, kérdezd meg. Ha esetleg azt várná, hogy kitaláld a gondolatát, akkor az az ő hülyesége. Olyat kell találni, aki elmondja.


Illetve vannak univerzális emberi értékek, amiknek általában az emberi többség örül (nemtől függetlenül): megbecsülés, humor, együttérzés, törődés, bizalom stb.

2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Érezze magát mellettem biztonságban, szeretetben, nőnek! 44F
2017. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ildikó60 ***** válasza:
Először is szívleld meg 15, 17 és 18 tanácsait. Nagyon fontos még, hogy ne váljon természetessé és automatikussá, hogy az asszonyod egyedül mos főz vásárol takarít.Segíts be, mert ezzel nem csak tehermentesíted őt, hanem elismered a munkáját. Dícsérd meg amikor csak tudod. Pl. Hű de csini vagy, mutasd csak magad, de jó a hajad, mindig jól csinálod a rakott krumplit, de ez most egészen kiváló", stb. Ezeket a tanácsokat már másoknak is adtam, és visszajelzést kaptam, hogy nagyon jó ötlet, jól beváltak.
2017. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!