Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés - jó ötlet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés - jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
A párom munkálkodik a házon, ahol össze szeretne költözni velem. 26 éves. Én 20. Még tanuló vagyok, nincs rendes keresetem, max zsebpénznek elég. Ő is tanul, de van rendes keresete. Egy ikerház, a családja mellett laknánk, Budapest mellett. Persze bármikor hazaugorhatnék. Ő még augusztusban be fog költözni, és azt szeretné, ha én is mennék. A ház amúgy nagyon szép, jó helyen van, új és modern, szóval igazán faintos. De nem is tudom, gáz hogy nem tudom eltartani magamat, így elköltözni otthonról.
2016. aug. 7. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem furán éreznéd magad, ha mindig a barátodnak kellene kifizetni a számlákat meg bevásárolnia. Inkább csak járj át hozzá, ha úgy van, az összeköltözéssel pedig még várjatok.

Esetleg, ha nem annyira megterhelő, keress magadnak diákmunkát.

2016. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Míg nincs rendes kereseted, nem érdemes.

26/F

2016. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem eltartott szeretnél lenni, akkor semmiképp se menj. Ettől független ott tölthetsz több napokat, csak ne telepedj rá.
2016. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha a szüleid tudnak segíteni anyagilag, akkor az köztes megoldás lehet, de csak úgy bevétel nélkül biztos nem költöznék.

Vagy esetleg tudsz vállalj diákmunkát es akkor te is hozzáteszel a költségekhez.

2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy nektek mennyire lenne kényelmes.


Például azt nem tetted hozzá, hogy barátod mennyit keres kb. Mert ha kb 300 ezer forintot és kettőtöket hitel nélkül simán eltart, akkor például megegyezhettek, hogy te viszed a háztartást, az iskola mellett simán belefér. És nem lebecsülendő munka, egy ház napi szintű rendben tartása.


Ha keveset keres, és csak magának elég a pénze, akkor inkább várj vele. Gondolom ő is tisztában van vele, hogy nincs bevételed.

2016. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha neked gáz, hogy nincs kereseted, akkor ne menj.

A barátodnak, ha jól értem ez nem jelentene problémát.

Hasonló helyzetben nekem se.

Ha szeretek egy embert, akkor inkább velem legyen, minthogy olcsó legyen.

2016. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!