Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan férfi, aki őszintén szereti a barátnőjét/élettársát?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, miért ne szeretném a párom? Nem szeretném, nem ő lenne a párom.
2017. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Van. Nagyon tudok szeretni és nem tudom kontrollálni a szeretetem sem. Régebben amikor együtt voltam egy lánnyal minden percben csak az járt a fejemben, hogy meg akarom érinteni és szeretni akarom. De aztán ez mégsem ért semmit..
2017. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a magány kérdezőlány?
2017. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Lehet, hogy az is nagy, de a kiábrándultság most erősen túlszárnyalja :D
2017. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha. Nyilván. :) Szeretem szeretni azt akit szeretek. :)
2017. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok se bántani,se megsérteni,se általánosítani stb.. Inkább úgy érzem, hogy sose lesz normális barátom...Azért kérdeztem..
2017. okt. 29. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért érzi ezt ennyi lány?..... Akivel jelenleg ismerkedek, az is azt mondja sose fog mér szeretni senkit, mert eddig minden férfi az életében vagy paraszt gyökér volt, vagy kattant fejben. Persze, hogy szeretjük. Férfiként bevallom ismerem férfitársaim, és tényleg vannak sokan, akik csak a vadzsinyát akarják megkapni, és ezért kedveskednek a lánynak. De ottvannak az értelmesek, csak sokszor nem az, akire számtanál.
2017. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen persze hogy vannak. Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, nem is kívanhatnék jobbat, nagyon szeretem a kicsimet.

Mikor megismertem a barátnőmet épp szakitás kellős közepén volt, nem hitte el hogy őszintén megszerettem, fél évig mindent megtettem érte, utána közelített felém és kezdett megbízni bennem, mint irtam nála jobbat nem is kivánhatnék, megérte a kitartás érte.

Engemet a személyisége és mosolya varázsolt el.

2017. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, őszintén szeretem a jobb kezemet :DD
2017. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen.
2017. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!