Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok hogyan telt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan telt az első karácsonyotok összeköltözve?

Figyelt kérdés

Szóval nem konkrétan a legelső közös karácsonyotok,

Hanem amikor már együtt laktatok..


2017. nov. 15. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
esküvő után volt. közös vacsora, imádság, ajándékok, s másnap a szülőkkel közösen, meg a többi rokonnal.
2017. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

24-én mentem a szüleimhez, meg a párom is az ő szüleihez.

25-én jött értem, benéztünk a szüleihez hazafele hogy engem is lássanak, aztán utána otthon punnyadtunk. (Sütöttünk sütit és videojátékoztunk)

2017. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát basszus, nem emlékszem. :) állandó éjszakai műszakban dolgoztam, így gyakran ki voltam ütve. Kiestek emlélek erről az időszakról. Az tuti, hogy 23-án dolgoztam, úgyhogy 24-én reggel értem haza. Az is biztos, hogy sütöttem bejglit. De arra már nem emlékszem, hogy mikor. Délelőtt vagy délután. Arra se emlékszem, mi ettünk aznap. Késő délután karácsonyfát díszítettünk, megajándékoztuk egymást. 25-én délelőtt az anyósomékhoz mentünk, délután a nagyszüleimhez. Ott találkoztam.a szüleimmel is. 26-án nap közben otthon voltunk, este mentem dolgozni. A szüleimhez asszem 28-án mentem át. Szóval nem volt egy nagy durranás, nem volt különösebben romantikus. Az első igazi karácsonyunk tavaly volt. Akkor 2 hónapos volt a kisbabánk, és úgy döntöttünk, nem rángatjuk őt ide-oda. Itthon maradtunk. A "nagy" 2 éves gyerkőc teljesen odáig volt a karácsonyfától, délig pizsiben játszott az ajándékaival. Én két szoptatás között mézeskalácsot meg bejglit sütöttem, gulyáslevest főztem. A férjem meg hol nekem segített, hol a gyerekekkel játszott. Élveztük minden percét.
2017. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

24-ét itthon töltjük, 25-én éjszaka utazunk haza, és 30-án éjszaka vissza.


26-27-28-29 náluk, 30-án pár órára nálunk leszünk.

2017. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mi tudott a válaszomban "nem hasznos" lenni? Nem értem az embereket néha...
2017. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

24-én felállítottuk a fát a dobozok közé a nappaliban. :D

Leterítettünk a fa elé egy matracot, bort bontottunk és egy könnyű ebédet elfogyasztottunk, majd végig szexeltünk a napot.

Este, elmentünk a családhoz, egy közös ajándékbontásra és vacsira. Majd visszajöttünk és folytattuk a kedvenc időtöltésünket, a ház többi részében is.

25-én csomagoltuk ki a többi dobozunkat és raktok össze a bútorokat.


Tudniillik, 24-én költöztünk be az első közös otthonunkba. Ez volt az addigi életem legszebb karácsonya.

Majd rá 4 évre, az a szenteste, amikor kiderült, hogy várandós vagyok, az első közös babánkkal.


Tehát, a karácsony a kedvenc ünnepünk. Nem hiába, az esküvőnket is decemberben tartottuk. :)

2017. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az első közös: egy év együtt járás után költöztem a vőlegényemhez.

Dec.24-én kettesben voltunk, és nagyon-nagyon jó volt így. Együtt készítettük el az ünnepi vacsorát kettesben. Ő a halat, én a desszertet, és anyukám adott egy finom krumplisalátát, azt előző nap hoztam el tőle. Anyu adott még sütiket is (ő sokat süt mindig).

Forralt bort is főztünk, karácsonyfát is állítottunk, igazit, az illata miatt főleg.

Nagyon meghitt volt, és el is határoztuk, hogy ez így is lesz minden évben. (Egyébként az én szüleim, bár hiányoztam nekik nagyon, de elfogadták ezt, az ő szülei viszont megsértődtek, hogy a fiuk nem velük van Szenteste).

Másnap az ő szüleihez mentünk (másik város), ott egy ünnepi ebéd volt. 12.26-án pedig az én szüleimnél voltunk egy finom ebéden.

2017. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez az esküvőnk után 2 héttel volt esedékes (az első karácsony együtt élve):). Ettől eltekintve minden ugyanolyan azóta is.

December 1. szombatján felállítottuk a fát, feldíszítettük, ahogy a házat is belülről. A szentestét anyósomnál töltöttük, ahogy azóta is minden évben, segítettünk a férjemmel feldíszíteni a fájukat, van mindig családi vacsi, majd ajándékozás. Aztán irány haza, és együtt, kettesben töltöttük- töltjük az egész téli szünetet. (két ünnep között nem kell dolgoznunk hála égnek) :)

2017. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!