Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azokhoz szól ez a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól ez a kérdés akiknek szingliként ez volt az első nyár egy több éves kapcsolat után. Hogyan telt?

Figyelt kérdés
Sok szabadidős program? Csajozás? Pasizás? Esetleg már új párotok is van? Vagy rosszul viseltétek nyaralós, bulizós, lazítós időszakot a volt párotok nélkül?

2015. aug. 21. 22:17
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Picit unalmas meg kell hagyni, de azért élvezem, mert szeretem a nyugalmat. Néha elmegyünk sörözni meg picit bulizni barátokkal és ez így elég is. Vele amúgy ennyit se buliztam mert nem tetszett neki, hogy néha iszom stb.. de kb 2 havonta egy alkalommal ha mentem volna valahova. .. . Szóval ja, jobb így nélküle, azt a nagyon pici hiányérzetet elfolytom. Vagy csinálok valamit és már eszembe se jut.
2015. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Nem több éves,csak másfél,de azért válaszolok:


A munkán kívül unalom. A nyáron nem is alakult semmi sem,úgyhogy nem nagyon mentem sehova. De azért karácsonyra jó lenne ezen változtatni :'D

2015. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az első, hanem a második volt, de a költözés utáni első az elment a rendezkedéssel, lakásfelújítással, egyebekkel. Szabadidős programom sokkal kevesebb volt, mint amennyit szerettem volna, de így több, mint a kapcsolaton utóbbi 10 évében. Van valakim, de nem nevezném páromnak. Remélem jövő ilyenkor vidámabb dolgokról fogok beszámolni.
2015. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak nyár, hanem az egész év elég húzósan telt (ez már évekkel ezelőtt volt, és azért nem 16 éves vagyok). Január elején szakítottunk, mert egyáltalán nem hiányoztunk a másiknak szilveszterkor, de a feldolgoznivaló kapcsolat nem ez volt, hanem egy másik, két évvel korábban, azon nem tudtam túllépni (4 év után megcsalt, csúnya sztori, mindegy is).


Volt egy srác, akivel egész évben összejártunk szexelni, de nem jártunk, tényleg csak a szexről szólt, meg beszélgettünk, jó barátok lettünk közben, de nem volt szerelem. Év közben volt egy-két munkatársam, akivel szintén lefeküdtem. Aztán nyáron tetőzött a dolog, amikor végigfesztiváloztam a nyarat, volt hogy 4 nap alatt 5 pasi sátrában jártam. Úgy éltem, mintha nem lenne holnap. Nem bántam meg, de büszke nem vagyok rá.


Aztán a következő januárban belépett az életembe a nagy Ő, és azóta nem kell senki más, 4 hónapos a kisfiunk.

2015. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Életem leg$zarabb éve az idei.

Tehát a nyár is.

Ebben az évben párkapcsolatilag velem jó dolog még nem történt.

2015. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!