Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Parommal osszekoltozes elott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal osszekoltozes elott allunk, de sajnos ő borzaszto igenytelen. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
En lasan 10eve egyedul elek (pontosabban sajat hazban, szuloktol kulon, viszont volt parommal eltem mar egyutt), ő csak most fog kirepulni a csaladi feszekbol. Sajnos naluk az egesz csalad ilyen igenytelen, ami alatt olyan dolgokat ertek, hogy a takaritas es tisztasag naluk sokadlagos dolog (es nem arra gondolok, h 1hetes por van a polcokon, hanem all a retek a csapban, a kadban, a wcben, a konyhaban, mindenhol), pisiles utan nem huzzak le a wct, nem mosnak kezet szinte soha (!!!), a parom lepedo es agynemuhuzat nelkul alszik az ágyban, akár utcai ruhaban bevetodve, mindent szetdob, otthagy, ha eszik valamit, siman leteszi az asztalra (pl szendvics, csoki, banan).. Sokszor rendesen hanyingerem van ha naluk vagyok, pedig en se vagyok egy rend es tisztasagmanias ember, de nekem ez nagyon sok. Mivel ő fog hozzam koltozni, legalabb ez a része megszunik, de a gond, hogy ő ebben az igenytelensegben nott fel, es nala ez teljesen rendben van, sajnos megmarad. Lehet ezt formalni, vagy ha ebben nott fel, akkor ez mar igy marad? Plusz nem szeretnék az anyja lenni, nem akarom "nevelni", meg raszologatni mint egy kisgyerekre, viszont neki magatol belso igenye nyilvan nincs ra, igy nem tudom mit lehet tenni. Szerinte en vagyok a finnyas. Az a furcsa, hogy masok elott jatsza a nagy igenyest, amig nem voltunk egyutt, en is azt hittem, hogy "urifiu" lehet, tehat valahol o is tudhatja, hogy mi lenne a normal, de amiota egyutt vagyunk, nem is probalja az igenyesseg legkisebb latszatat sem kelteni, nem is zavartatja magat, sot mint irtam, szerinte en vagyok finnyas. Ra lehet vezetni valahogy finoman, ugy, hogy tenyleg ne olyan legyek, mint az anyja??

2017. nov. 18. 00:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Huhh..okozhat konfliktust a dolog. Főleg ha most repül ki a családi... őő féSZerből, akkor muszáj leszel terelgetni őt, mit, hogy kell, kicsit anyáskodni, hogy megtanulja a dolgokat, jah..hogy szocializálódjon, normális, kulturált életszínvonalban.
2017. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Mi a francnak akarsz te egy ilyennek összeköltözni. Én még ismerkedési fázisban megszakítottam volna vele minden kapcsolatot. Leget valaki duci, alacsony sovány kisfarkű nagymellü ez mind tolerálható. Az igénytelenség SOHA nem tolarálható. Keressen hasonló igényű társat és szerintem te is.

Ez a kapcsolat úgysem fog működni. Nem arról van szó hogy az anya nevel egy 6 éves gyereket. Ha ilyen szerepet szánsz magadnak akkor hajrá.

2017. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Huh ez nagyon ismerős! Az én barátom családja is dettó ilyen. Szerintem konkrétan soha nem takarítanak, fürdeni is kábé hetente egyszer, de mikor náluk voltam inkább én sem fürödtem, olyan szinten undorító volt a kád, wc. Nem is sűrűn mentem oda. :S Barátom már elköltözött, össze a barátaival, és nekik is eléggé meggyűlt vele a bajuk, de már kezdik kicsit megnevelni, elvégre ők hárman élnek együtt srácok most, és nem működik, hogy valaki egyáltalán nem veszi ki a részét a háztartásból. Meg ő szerencsére az a fajta, akivel lehet beszélni ilyenekről, és megértette, hogy undorító az, ami náluk folyt. Pedig ahogy írod én se vagyok az a tisztaságmániás ember, nem teszi tönkre a lelki békém, ha csak a nap végén van elmosogatva vagy a héten nem porszívóztam, de ami sok, az sok!


Szerintem ez egy annyira sarkalatos pont, hogy ultimátum elé kell állítanod. Különben csak örök problémaforrás lesz és megmérgezi az együttéléseteket. Vagy az lesz, hogy te a cselédje leszel, és mindent megcsinálsz helyette, mert nem bírod elnézni a koszt, vagy folyamatosan csszteted, és akkor ő fog félremenni előbb-utóbb, mert "hárpiáskodsz". Szerintem most mondd meg neki ezt, hogy vagy változik egy hónapon belül, vagy off, mert különben a fenti szcenáriók egyikéből választhatsz.

2017. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

NE költözz vele össze.

Igényesebb pasit nem találsz?

2017. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Fúj!!! Èn a helyedben nem költöznék vele össze, de kapcsolatot se kezdtem volna ilyennel. Ha megteszed, kb a cselédje leszel, mert nap mint nap takaríthatsz utàna. Aki ennyire hozzà van szokva a retekhez, azt a büdös életben nem szoktatod rà hogy tartson rendet és tisztasàgot maga körül. Nem mintha mi akkora màniàkusok lennénk, mert nem. Max hetente 2-3x végigmegyünk a hàzon , minden nap mosogatunk, rend van mindig. De amit írsz nagyon durva. Fürödni, tisztàlkodni azért legalàbb szokott?
2017. nov. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Én tényleg nem értelek egyáltalán hogy tudtál vele összejönni?

Én össze sem jönnék ilyen emberrel, nemhogy az összeköltözést fontolgassam. Soha nem fog megváltozni, ebben nőtt fel, nincs rá ígénye, látod téged tart finnyásnak. Eleinte lehet megcsinálja amit kérsz tőle, de nagyon gyorsan nyűg lesz neki és veszekedés lesz a vége.

A helyedben elgondolkodnék azon, szükségem van-e erre hosszú távon.

2017. nov. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de ha te annyira igényes lennél, már össze se jöttök. Nekem biztosan nem lenne gusztusom egy ilyen alakhoz.

Egyébként megmondta: velük semmi gond, te vagy finnyás. Vagyis pont ugyanúgy fog nálad is viselkedni. Te fogod utána lehúzgálni a klotyót is. Ha nem tetszik, ne költözz vele össze.

2017. nov. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

két dolog:

1: soha nem fog változni

2: megőrülsz


gondold át....

2017. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha neki ez természetes, én nem lennék vele
2017. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Eleve össze se jöttem volna egy ilyen pasival. A probléma az, hogy neki ez a természetes ami tegyük hozzá, undorító. Megnevelni se fogod tudni vagy ahogy előttem írták, meg fogsz mindent helyette csinálni. Megéri ez neked?! Szerintem nem...
2017. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!