Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Adott egy nő egy saját házzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nő egy saját házzal (hitellel). Hozzám költözött a párom. Kérdésem: mennyi anyagi segítséget várhatok El? Rezsi felé és élelmiszer fele a gondolatom. Sajnos beszélnem kell róla mert magától nem megy.

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélned kell róla igen, de nem velünk. A barátoddal tedd meg ezt, hogyan lenne mindkettőtöknek megfelelő. Mivel mindenki más szinten él, mások az igényei. De

A helyedben szeretném, ha a rezsibe és a vásárlásba (étel) beszállna.

2017. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Láttam már ilyen kérdést, és mindig értetlenül állok a dolog előtt. El nem tudnám képzelni, hogy akiben annyira megbízok, hogy azzal egy fedél alá menjek, külön kasszán maradjak tőle. Ha valakit beengedek az életembe, azt nem csak az élvezetes dolgaival teszem, hanem a nyűgjeivel is... Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de számomra hihetetlen, hogy ilyen kérdés felmerülhet emberek közt egyáltalán, akik összeköltöznek...
2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem jutott eszébe, hogy rákérdezzen az odaköltöző fél?
2017. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Hat en nem tudom de azt igen hogy amikor ossze koltoztem a parommal ilyen dologra nem is jutott eszunkbe h ezt megbeszeljuk. Hisz mi egyutt elunk kozos minden a penz is. Nincs olyan h enyem tied.
2017. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond a külön kasszával, de rezsi és kaja fele-fele korrekt lenne, kivéve ha nem lakik ott még más is pl. előző kapcsolatodból gyermek, akkor csak a rá eső részt kérném/fogadnám el.
2017. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt eleve meg kellett volna beszélni az összeköltözésnél. A külön kasszával nincs gond, de az együttéléssel kapcsolatos költségeket felesben kellene fizetni.
2017. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a korrekt, ha a rezsi és az élelmiszer felét fizeti.

Ugye nem hiszi azt, hogy ez mind grátisz?

2017. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A közös kasszával egy gond van: a kérdezőnek van egy lakáshitele. Az nem lehet közös, mert akkor 10 év múlva ha szakítanak, a másik kitalálja, hogy neki jár a lakásból és az ő részéről ez reális elgondolás is, de na....sosem engedném hogy a hitelembe fizessen. És innentől nincs értelme a közös kasszának egy ilyen helyzetben.


Nyilván rezsi és bevásárlás felesben.

2017. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!