Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim egy lusta dög, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy lusta dög, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és kicsit több mint fél éve lakom vele, de egyre lustább. Korábban volt munkája, tanult, eljárt edzésre, most egész nap otthon van és nem csinál semmit, ki nem lehet mozdítani, egész nap a gép előtt ül és játszik. Nálam lakik, de szinte semmiben nem segít otthon, az van, hogy én dolgozom, megcsinálom a házimunkát, eltartom, és ő úgy csinál, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mindig mondja hogy ő egész nap álláshirdetéseket néz és mennyire igyekszik munkát találni, de én mindig azt látom hogy játszik. Egyébként értelmes, infos diplomája van... nekem csak egy érettségi, mégis könnyedén találtam munkát. Nem igaz hogy ez ilyen nehéz, 6 hónapja otthon van és panaszkodik hogy "nincs értelmes állás".


Megkértem már egy csomószor, hogy segítsen itthon. Kifogásokat keres, ígérgeti hogy majd később, én várok egy darabig de ha nem csinálom meg ránk rohad a lakás. Takarítani nem hajlandó, szerinte az férfiatlan dolog én pedig rendszeresen megkapom, hogy tisztaságmániás vagyok mert hetente egyszer szeretném hogy ki legyen porszívózva. Ma nagyon szépen megkértem hogy törölje meg a cipőket azt mondta jó, az lett hogy a sajátját megtörölte az enyémeket nem, azt mondta női cipőkhöz nem nyúl mert az megalázó... Tényleg az?? Régen nem volt ilyen, nem tudom mivel tudnék rá hatni.


Ezeket leszámítva egyébként nagyon kedves velem, sokszor mondja hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.. ígérget dolgokat, programokat talál ki amikből aztán semmi nem lesz.. úgy érzem kihasznál és csak hiteget. Mondtam már neki ezt, sírva fakadt és elvonult... régen egyáltalán nem volt ilyen érzékeny, kezdem azt hinni hogy ez is színészkedés.


Nem szívesen dobnám ki, sajnálom, nincs hova mennie, a szüleivel eléggé összevesztek. De így nagyon abba az irányba tart a dolog... van más megoldás szerintetek?



#munka #barát #otthon #pasi #lustaság #nem veszi ki a részét a házimunkából
2017. dec. 15. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor mondja hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni"


Ne ezt el is hiszem. Hol találna bárkit is, aki nem vágná ki?

2017. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

"Ezeket leszámítva egyébként nagyon kedves velem, sokszor mondja hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni"

Tényleg csak ennyi lenne? Ezek a varázsszavak azok amik minden nőt gürcölő cseléddé változtatnak egy kapcsolatban? :O Akkor nem ártana rászoknom, hogy többet mondogassam.


Egyébként, mit tegyél? Ultimátum. Én is lusta vagyok kissé, de ennyire azért nem. A barátnőm cipőit meg kérdés nélkül is tisztogatnám. :D

2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye nem egy komoly kérdés?
2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nem csodálom, hogy nem akar elveszteni. Még egy ilyen ostobát nem talál, aki eltartja, ételt rak elé, tisztaságot köré, és még a lábát is szétrakja neki - és mindezt ingyen.

Hihetetlen milyen ostoba nők vannak.

2017. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választottál.
2017. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Működik a diplomája, igazi sz@rkupac gyerek lett, mint sokuk, akiknek minden munka büdös...


Ha már eltartod, mint gyereket, neveld meg bár ez elég izé....

Nincs játék, amíg nincs munkád.

Nincs játék, amíg itthon van mit tenni...rendet...stb.

Nincs játék, amíg nem fizetsz a rezsibe...stb.

Vagy kibatod ezt az elkényelmesedett semmirekellőt.


ui: töröld le az összes játékát;)

2017. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mivan, ha nincs hová mennie?


Megértem, hgoy összevesztek a szüleivel, nyilván ők - veled ellentétben - nem olyan ostobák, hogy eltartsanak egy élősködőt.


Szívás, de igaza van, miért teperjen, ha akad egy hülye, aki simán eltartja :D

Én a helyedben már RÉG kivágtam volna, mert csak szívja a véredet.

2017. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj!!! Komolyan mondom. Saját tapasztalat. Most lépj!!
2017. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi... :D
2017. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűbb lett volna ezt neki elmondani, nem ide leírni. Meg megoldás nincs, csak hogy beszélsz vele erről.
2017. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!