Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkamániás a pasim és elhanya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás a pasim és elhanyagol mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon munkamániás ha nem a munkahelyén akkor itthon csinál valamit vagy segít az apjának. Amikor itthon van akkor se megyünk el sehova még sétálni se. Pedig fiatalok vagyunk mind a ketten és szerintem nem csak munkából áll az élet. Nagyon elhanyagol engem és még ő van felháborodva ha szólok meg néha agresszív vagyok. Nekem ez így nem élet hiába mondom neki mégse változtat rajta. Mit tegyek? Adjon valaki tanácsot. Szerintem az ilyen pasinak aki munkamániás annak nem való barátnő.
2017. ápr. 23. 12:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja amúgy itt élünk a szüleinél.
2017. ápr. 23. 12:13
 2/15 anonim ***** válasza:
ez van... majd ha sok pénze lesz nem fog melózni
2017. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van nekik pénzük nem olyan szegény család meg amúgyis itthoni munkáért nem kap fizetést.
2017. ápr. 23. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom jobban örülnél egy alkoholista trógernek, akit te és a szülei tartanátok el. A pofám leszakad, hogy már az is gond, ha valaki csinál valamit. :D Idővel majd visszavesz belőle. Addig meg örülj, hogy tesz azért, hogy előrébb jussatok. Dolgozz te is.
2017. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó hozzászóló de nincs mindenbe igazad. Mert amit ő csinál az már túlzás. Én azt aláírom hogy dolgozni kell mert csak úgy van pénze az embernek. De akkor se abból álljon az élete. Néha pihenni is kell meg kikapcsolódni. Meg amúgyis ha van barátnője valakinek foglalkozzon már vele is.
2017. ápr. 23. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Hagyd ott. Vagy bírd rá hogy vegyen vissza, csak akkor ne sírjál azért hogy nem hoz neked elég pénzt...


Bár vannak munkamániások, akiknek ez a hobbija, így nem mondhat le róla.

2017. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pénzt nekem? Soha nem adott hanem a szüleinek. Rám sose költött.
2017. ápr. 23. 12:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Tarts szeretőt.
2017. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy annyira szereti a munkáját, hogy ez a hobbija is, ezért foglalkozik vele a szabadidejében is? Ritka, de van ilyen, én is ismerek embereket, akik otthon sem állnak le, nem a pénzért, hanem mert egész egyszerűen szeretik csinálni. Szóval az még önmagában nem lenne olyan nagy gond, hogy otthon is előveszi a munkát, de ha emellett tényleg nem jut rád ideje, az már baj, hiszen a hobbi miatt sem szabad a párunkat elhanyagolni...


Szerintem beszéljétek meg ezt komolyan, de ne csak úgy, hogy félvállról rápirítasz, hogy "Már megint nem foglalkozol?!", hanem egy nyugodtabb pillanatban üljetek le, csak erre figyeljetek, és komolyan beszéljétek át. Mondd el, hogy neked egy kapcsolatban szükséged van az együttlétre, a közös programokra, hogy rád is jusson idő, de ha neki a munkája ennyivel fontosabb, akkor nem illetek egymáshoz és nincs értelme a kapcsolatnak.

2017. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

WTF? Te vagy vele, nem?

Egyébként ha a barátnőm a "pasijának" nevezne, én is munkamániás lennék...

2017. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!