Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim egy lusta dög, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy lusta dög, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és kicsit több mint fél éve lakom vele, de egyre lustább. Korábban volt munkája, tanult, eljárt edzésre, most egész nap otthon van és nem csinál semmit, ki nem lehet mozdítani, egész nap a gép előtt ül és játszik. Nálam lakik, de szinte semmiben nem segít otthon, az van, hogy én dolgozom, megcsinálom a házimunkát, eltartom, és ő úgy csinál, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mindig mondja hogy ő egész nap álláshirdetéseket néz és mennyire igyekszik munkát találni, de én mindig azt látom hogy játszik. Egyébként értelmes, infos diplomája van... nekem csak egy érettségi, mégis könnyedén találtam munkát. Nem igaz hogy ez ilyen nehéz, 6 hónapja otthon van és panaszkodik hogy "nincs értelmes állás".


Megkértem már egy csomószor, hogy segítsen itthon. Kifogásokat keres, ígérgeti hogy majd később, én várok egy darabig de ha nem csinálom meg ránk rohad a lakás. Takarítani nem hajlandó, szerinte az férfiatlan dolog én pedig rendszeresen megkapom, hogy tisztaságmániás vagyok mert hetente egyszer szeretném hogy ki legyen porszívózva. Ma nagyon szépen megkértem hogy törölje meg a cipőket azt mondta jó, az lett hogy a sajátját megtörölte az enyémeket nem, azt mondta női cipőkhöz nem nyúl mert az megalázó... Tényleg az?? Régen nem volt ilyen, nem tudom mivel tudnék rá hatni.


Ezeket leszámítva egyébként nagyon kedves velem, sokszor mondja hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.. ígérget dolgokat, programokat talál ki amikből aztán semmi nem lesz.. úgy érzem kihasznál és csak hiteget. Mondtam már neki ezt, sírva fakadt és elvonult... régen egyáltalán nem volt ilyen érzékeny, kezdem azt hinni hogy ez is színészkedés.


Nem szívesen dobnám ki, sajnálom, nincs hova mennie, a szüleivel eléggé összevesztek. De így nagyon abba az irányba tart a dolog... van más megoldás szerintetek?



#munka #barát #otthon #pasi #lustaság #nem veszi ki a részét a házimunkából
2017. dec. 15. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket leszámítva egyébként nagyon kedves velem, sokszor mondja hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni."


ezt el is hiszem, még egy ilyen ingyen rabszolgát, aki hagyja magát megalázni, mint te, nem könnyen talál.

javaslom olvasd el Gillian Flynn Holtodiglan című regényét, mert te egy tipikus Jófej Csaj vagy, sajnos.


idézem:


"A férfiak mindig ezt szánják a legfőbb bóknak, nem? Ő olyan jófej csaj. Jófej Csajnak lenni azt jelenti, hogy dögös, okos, vicces nő vagyok, aki imádja a focit, a pókert, a disznó vicceket és a böfögést, aki videojátékokat játszik, olcsó sört iszik, imádja a szexet hármasban és aanálisan, és úgy tolja a szájába a hot dogokat és a hamburgereket, mintha a világ legnagyobb kulináris gruppenszexét élvezné, miközben valahogy tartja az XS-es méretet, mert a Jófej Csajok mindenekelőtt dögösek. Dögösek és megértőek. A Jófej Csajok sosem dühösek; ők csak szomorkásan, szeretettel mosolyognak, és hagyják, hogy a pasijuk azt tegyen, amit akar. Tessék szaarj a fejemre, engem nem zavar, én vagyok a Jófej Csaj."

2017. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki ezt a semmirekellő angol hülyét!
2017. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit tennék a helyedben?

Összecsomagolnám a cuccait, és adnék neki 10-12 nap határidőt.

Ha addig sem keres és talál munkát, ha közbe is csak játszik a gépen ahelyett, hogy levenne a válladról valamennyi otthoni dolgot (ha jól értettem, málad lakikk, és te dolozol), kiraknám csomagostul.

Ha észreveszi, hogy nem viccelsz és betelt a pohár, vagy mozdul végre, vagy az utcán találja magát.

Nyilván a szülei sem véletlenül vesztek vele össze.

Magad alatt vágod a fát, ez másképp nem fog menni, hidd el!

2017. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, sértődötten hazaviharzott a szüleihez. Kikapcsoltam a gépét játék közben nagyon dühös lett, azt mondta ehhez nincs jogom és állandóan b*szogatom és miattam depressziós pedig ő mindent megtesz! na ez a duma kiakasztott kértem mutassa meg az elküldött emailjeit hány helyre írt ma erre azt mondta semmi közöm az ő leveleihez magánügy stb... 1000% hogy egyet se küldött sehova már jóideje. Minden házsártosnak meg féltékeny libának elmondott mert meg akarom nézni a sz*ros leveleit mondtam léphet le haza gépezni ha nem tetszik... számon kérte hogy pont karácsonykor kell őt b*sztatnom, pedig neki semmi öröme az életben! Aha egész nap röhögcsél a netes cimboráival biztos nagyon rossz lehetett... eléggé összevesztünk összepakolta a cuccait de aztán meggondolta magát elkezdte mondani hogy mennyire szeret és sajnálja de mondtam hogy takarodjon... sírva ment el... nagyon rosszul érzem magam úgy érzem szemét vagyok győzködöm magam hogy így volt a helyes és nem is akarom hogy visszajöjjön max a maradék cuccaiért.


Köszönöm a tanácsokat ez egy nagyon rossz karácsony lesz de jobb mintha ez a lemez menne még kitudjameddig.

2017. dec. 16. 00:11
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Leírok neked egy nagy életigazságot:

Az emberek nem változnak!


Ergo ő sem.

Ilyen életet akarsz magadnak, hogy egy cseléd vagy, vagy olyat ahol a pároddal közösen csináljátok a dolgokat?


Én konkrétan többek között ezért váltam, mert az exfeleségem egy lusta dög volt. Jó sok évet rápazaroltam. Legyél okosabb és szabadulj az ilyen embertől mihamarabb.

2017. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#14: Jól tetted!
2017. dec. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 SousVide ***** válasza:
100%

"Nem szívesen dobnám ki, sajnálom, nincs hova mennie, a szüleivel eléggé összevesztek. De így nagyon abba az irányba tart a dolog... van más megoldás szerintetek?"



Természetesen van megoldás. Össze kell szednie magát, felállni a székből, munkát keresni, belevágni a dolgokba.


Az a baj, hogy ez kb 95%-ban rajta áll, és 5%-ban tudod biztatni, segíteni.


A másik két megoldás, hogy vagy igenis a saját életedet tartod fontosnak, és nem pazarolsz éveket valakire, vagy folytatod ezt amit most csinálsz, hogy gyakorlatilag cselédje vagy a férfinek.

2017. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted!!!!!!
2017. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak arra koncentrálj, hogy vissza ne fogadd!!!

Lehet, hogy tesz néhány változás irányába mutató lépést, de mihelyt biztonságban érzi magát (pl. terhes leszel tőle), vissza fog süllyedni a "lusta disznó" állapotba.

Ha akar, udvaroljon, hívjon meg ide-oda, csináljatok közös programokat, de ne költözz vele össze, ne vegyetek fel közösen kölcsönt,ne vállalj kezességet, ne vásároljatok ingatlant, és csak akkor ess tőle teherbe, ha a terhességet, szülést és a gyerek felnevelését is képes lennél nélküle végigcsinálni. Akkor is, ha peched van, feküdnöd kell a terhesség alatt, probléma van az újszülöttel, esetleg valami fogyatékossággal születik a kicsi. Ezek mindig benne vannak a pakliban, és egy ilyen pasira nemiigen számíthatsz, ha baj van.

2017. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre valaki, akinek esze is megjött közben!


Ügyes vagy, de könyörgök, vissza ne sírja magát!


NEM vagy szmét, a zsarolása viszont az. Te JÓL cselekedtél.

2017. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!