Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek a helyébe? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyébe? Jó nyilván tudom a választ hogy mi a helyes de hogyan lehetne inkább el kerülni hogy ne kelljen el hagyam a parom? Mikor szakítani akarok akkor meg nagyon sír könyörög hogy ne hagyam el mert szeret.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt ebből 2 éve hogy együtt élünk és az utóbbi időben folyton csúnyán beszél velem korában is beszélt velem csúnyán mikor jártunk meg volt mikor rajta kaptam hogy meg akart csalni.

Mindegy az el múlt el néztem és össze költöztünk de kb fél éve folyton csúnyán beszél velem pl:k#rva meg dögölj meg stb...


Még sajnálja a kaját a tesomtol ha el jön néha és meg kínálom.

Még mindég azzal jön hogy csúnya vagyok még folyton a fejemhez vágja hogy nem voltam már szűz..


Pedig tudta jól.


Még mikor el megyek pár napra rokonaimhoz és utána mikor haza megyek szex közbe azzal jön hogy tag a p#nám kivel b#sztam meg ilyenek..



Pár napja mikor vitatkoztunk akkor meg már pofon is vágott..



Korában soha nem bántotta

csak akkor is nagyon csúnyán beszélt velem


2018. jan. 7. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szokjatok már ezekről a kamu kérdésekről...
2018. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy miért lenne kamu a kérdés?


Teljes mértékben az igazat írtam.

Vagy olyan nehéz el fogadni hogy vannak akik ílyen helyzetbe vannak..

2018. jan. 7. 22:05
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
"Vagy olyan nehéz el fogadni hogy vannak akik ílyen helyzetbe vannak.." Nem, de olyan nehéz el fogadni hogy vannak akik ilyen helyzetben maradnak 3 percnél tovább.
2018. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz ilyen fogyaték? Hagyd már el...
2018. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, jól látod. Azért gondolják, hogy kamu, mert ez nem normális kapcsolat. Az ilyenben nem szabad benne maradni.
2018. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nehéz felfogni, hogy létezik olyan agyilag zokni csaj aki ezek után vele marad.. Egyébként meg teljesen megérdemled, ha ezt eltűröd.
2018. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igazatok van de mikor fel hozom nála a külön vallást akkor meg sír hogy nagyon szeret meg több ilyen nem lesz még ilyesmi..

Én meg meg sajnálom hisz nélkülem nem menne semmire..


Családja se nincsen.

Az én családom mind elfogadta kedvesek vele pont mint velem ami az enyém az az övé is ami az övé az az enyém igaz sokszor fel hannya.


De félek ott hagyni sajnálnám meg a rokonok is a szajukra venenek

2018. jan. 7. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"meg a rokonok is a szajukra venenek"


tényleg nem tudok veled mit kezdeni.


Ha neked tényleg ennyit ér ez a srác, hogy feláldozod érte a saját életed, akkor sok boldogságot és ne gyere ide sírni.

2018. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ez van. feka lany..
2018. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Azonnal ott hagynám a büdös parasztot. Ennél csak jobbat érdemelsz.

Már meg is pofozott, mire vársz még?

Ez nem normális viselkedés, egy férfi nem üt meg egy nőt se...

2018. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!