Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti járnátok futballhul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok futballhuligánnal?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Azaz lúzerrrel, aki attól érzi magát valakinek, ha hőbörög meg ordibál egy tömeg közepén a többi hülyével együtt meg kukákat borogat? :D

Nagy teljesítmény :D

2018. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok lány, de a "futballhuligánt" nem ismered föl, csak ha meccs van. Lehet informatikus, tanár, lakatos, buszsofőr, akármi. Ha egyébként bejön neked akkor nyugodtan járj vele. Csak azokon a bizonyos napokon ne menj vele...
2018. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Prmitív söpredék...


#2 teljesen mindegy, hogy "csak" meccs alatt és után vagy a hétköznapokban.

Neked kellene olyan nő, aki csak hétvégente a bulikban rhibanc? Vagy akkor is ugyanazt tanácsolnád, hogy a bizonyos napokon ne menj vele??

2018. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es, elnézést, hogy nem repesek, hogy az idióta balf.ss pasimat esetleg beviszik a börtönbe, vagy épp ő maga ver meg valakit.


Az ilyen primitív embert messziről el kell kerülni.

2018. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
3-4: A szomszéd üzem csoportvezetőjéről írtam a példát. Évek óta ismerem, nyugodt, higgadt, korrekt, nagy szaktudású srác, még káromkodni se hallottam sohasem. Felesége, két kislánya van. Ha nem fedeztem volna fel véletlenül egy felvételen, fogalmam se lenne róla, hogy "futballhuligán". Megkockáztatom: a családja sem tudja. Pont nem számít.
2018. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ne járnék ilyen emberrel. Ultra gáznak tartom ezt a viselkedést.
2018. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, de számít... nagyon is.


De legkésbb majd mikor beviszik rendbontás miatt. :D

2018. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!