Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Járnátok, olyan sráccal kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok, olyan sráccal kinek 25 évesen 51 közelebbi kapcsolata volt a gyengébbik nem képviselőivel?

Figyelt kérdés

25 éves ,néhány dolog az életéből


-3 éves korában a szülei elváltak

-Azóta enyhe beszédproblémával küzd

-15 évesen olyan súlyos személyiségzavara volt, hogy pszichiátrián kezelték

-16 évesen barátnőinél lakott(51-en voltak)

-többször próbált öngyilkosságot

-személyisége narcisztikus, teátrális elemeket is tartalmazz. Szereti magát nagyon, túljátssza az élet helyzeteit. Szeret színészkedni.

-Paranoid személyiségzavara van. Fél az utcától, azt tapasztalja nagyon romlott a világ és rossz a közbiztonság, ezért fegyvert tart illegálisan.

Munkahelyen rendesen dolgozik, eddig színházi díszletmunkásként. Nincs vele semmi gond a munkahelyén, rendesen bejár dolgozni, munkatársaihoz mindig van egy-két szava.


2015. máj. 30. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neeeem, isten ments!
2015. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Pff, soha. 51? Nem tudnám komolyan venni. Pszichés zavarok? Isten ments.
2015. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kellene a francnak egy ilyen idióta, inkább élném le az életem egyedül, mint egy ilyen púpot is cipeljek még a hátamon. :D
2015. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jó troll kérdés
2015. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HA nem írod, hogy mentális beteg, akkor is nyilvánvaló lett volna, hogy ennyi nővel az önbizalomhiányát kompenzálja. Egyébként nem, több nyomós okot is felsoroltál, hogy miért is nem.
2015. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen személyiségzavar nem létezik.

A néhány kiragadott dolog meg a hatásvadászat nevezetű módszer, ami az átverés egyik díszlete.

2015. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért áll vele szóba és feküdt le vele ennyi nő?
2015. máj. 30. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Pontosan ezert. En szinesz vagyok, meghozza jo. Igazabol egy igen erzekeny, dolgokat tulsagosan megelo, magan viselo ember vagyok. Ezt nem akarom, hogy mindenki lassa, ezert siman elntudom folytani, helyette pedig a mindig vidam, mindig figuraban levo nagy szoknyapecert "jatszom". Nem vagyok csunya ez teny es hulye sem, de a lanyok 90%-a odavan a dumamert, magabiztossagomert es azert, hogy 0-24-ben csapom nekik a szelet, jatekosan flortolok...

Szoval pont ezert kapott meg annyi lanyt.

2015. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki számolgatja, 49,50,51... meg ezzel a számmal csajozik, azzal biztosan nem.

Csak azért fűz, mert már arra készül, milyen jó lesz kimondani pár hónap múlva, hogy 52!!!

2015. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem rajongok a személyiségzavaros férfi ribizlikért.
2015. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!