Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen egy borderline férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy borderline férfival?

Figyelt kérdés

Együtt élni?Milyen a szerelme,a szexuális élet?A hétköznapok?Akiknek volt ilyen párjuk ők írjanak első sorban.

Köszönöm a válaszokat,sürgős lenne!



2018. jan. 29. 16:29
1 2
 1/12 Gál Zoé ***** válasza:
79%
Sokkal izgalmasabb mint átlagos férfival. Soha nem tudhatod mit hoz a holnap. Tele van meglepetésekkel.
2018. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Hat baromi izgalmas lehet ha egyik nap kap egy paranoid flesst es elver mint a rongyot :D
2018. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ütöttem meg nőt,kikérem magamnak! Verekedni is talán életemben ha 2x és csakis önvédelemből.

Igen,én diagnosztizált border vagyok.Írj ha kérdésed van.

2018. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ismerem ilyen embert, sajnos koránt sem izgalmas egy folyamatosan lehangolt, magát utáló emberrel együtt lenni
2018. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah,gyűlnek már az alig tudok valamit a témáról emberkék akik jól megmondják a tutit :) Nem is írok inkább ide semmit.😉
2018. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elvileg Szurovecz Kitti Hópelyhek a válladon című könyve pont erről szól - még én sem olvastam, de szemezgetek vele.


Egyébként diagnosztizált border vagyok, de nő. Ettől függetlenül beszélhetünk, de akkor inkább privátban kérdezz.

2018. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Haaat ez a ferjem. Az esetek legnagyobb reszeben minden rendben van, szedi a gyogyszereit de a legkisebb dolog ki tudja zokkenteni az egyensulyabol es paranoias mindig azt hiszi h minden mindig ellene van. Neha bekerul a spiralba amikor uvolt es meg akar halni es mindig igyanazokat a dolgokat ismetelgeti es barmit mondok az rossz, es persze masnap bocsanatot ker.


A szexel sosem volt gond, viszont sosem tudom h mire jovok haza.Altalaban martirkent eli meg az eletet, de amiota karacsonykor kozoltem vele h nekem ebbol 8 ev utan baromira elegem van, azota kontrollalja magat.


Sosem bantott fiziklalisan es nem is fenyegetett ezzel. Sokkal masabb jellegu dolgok voltak az asztalon, amirol sem itt sem mashol nem szeretnek beszelni.


En az ellentete vagyok, ezert mukodik illetve azert mert nagyon szeretjuk egymast, De van mellette egy szeretom mert valahol toltodnom kell (nem csak szexualisan) h meglegyen az az energiam amit o elvesz.


Ha normalis-es az esetek zomeben az-akkor a vilag legjobb ferje.


Tanacsom nincs, ha turelmes, nyugis, ember vagy nagy adag onkontrollal es pszichologiai erdeklodessel akkor mukodhet, ha viszont stressselsz attol h mire jossz haza, vagy attol h mikor valt a hangulata (ez nagyon random) akkor inkabb me vagj bele mert ehhez kotel idegek kellenek, szuper csalad es baratok es az h nagyon szeressetek egymast mindezek ellenere is.


En nem azt nezem h miben rossz hanem azt h miert jo. Voltak eles helyzetek meg ongyilkossaggal fenyegtozesek de mindig kezeltem a helyzetet, mondjuk utana mindig infarktust kaptam es kiborultam:-))))


Neki mindig mindenben igaza kell h legyen, ami x ido utan baromi faraszto. Amikor orjong arra nem orjonges a valasz hanem nyugalom es kivaras ami iszonyat nehez.

Megeri?Meg.


O a tarslelkem es ugyan engem a ferfiak nagyon tudnak szeretni, szerelemmel o az elso aki pont ugy szeret amire nekem szuksegem van. Vannak sokkal jobb pasik, akiknek jo a testuk, nagyobb a farkuk es kivalo tarsasag, jokat lehet veluk nevetni-De rajta kivul eddig mindenkit mindig elhagytam.


Ergo en ebbol probalom kihozni a legtobbet. Utal kinocxanni mert panikrohamot kap,De mostanaban van spa hetvege,lovaglas, loveszet, es nyaralosok mert rajott h ki kell lepnie a klmfortzonajabol.


Elmulni ez sosem fog, de rengeteget javult 8 ev alatt. Anyukaja is bi polar volt es a tesoja is az, szoval ez csaladi vonas:-))


Egyebkent ajanlani senkinek nem ajanlom De ha o a megfelelo akkor ebbol hozom ki a kihozhatot:-)))

2018. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

#7

Minden elismerésem!Ráadásul a leírásod alapján nem is a legenyhébb esetek közé tartozik a férjed.

2018. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak nőt ismerek, aki ebben szenved. A mindennapjaikat meg tudja keseríteni. Az sem mindegy, mit, ès hogyan kèrdezel, mert azonnal rosszat sejt ès támadásnak veszi mèg a kèrdèst is...Hozzá kell tennem, hogy elfogadó vagyok. De, amikor szemèlyes elszenvedője vagyok a dolognak, akkor nem vagyok köteles eltűrni....
2018. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Most mit vársz még? Mint mondtam a borderline egy nagyon összetett tünetegyüttes.Egyénenként különböző mind a produkált tünet,mind az azokkal való felismerési,megküzdési képesség.

Egészen szélsőséges különbségekre is lehet itt gondolni.Van aki nagyon durva dühromaokat képes kapni,utcán verekszik stb.,másik a légynek sem tudna ártani.

Van amelyikükre jellemző a promiszkuitás és fűvel-fával,van amelyikük csak nagyon bensőséges,mélyen intim kapcsolatban.

Alapvető,hogy kiskorukban sérültek,az anya-gyermek kapcsolat nem volt számukra megfelelően biztonságos.Nagyon nagy szeretetigényük van de nagyon is tudnak szeretni.

Gyakran próbálhatnak ellökni maguktól ha úgy érzik nem fontosak a számodra,védeni próbálják magukat a csalódástól.

Ha belevágsz szeresd és sose játszmázz vele,ne tartsd bizonytalanságban mert ki fog készülni! Akár laza,akár komoly kapcsolat a terv éreztesd vele,hogy fontos neked és,hogy mellette vagy,számíthat rád.

2018. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!