Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Nektek mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyit számít az, hogy a párotoknak legyen saját lakása, kocsija, és jó keresete?

Figyelt kérdés
Mondjuk a jó kereset az sosem hátrány,de a lakás és a kocsi mennyire "elvárás"nálatok?
2018. febr. 5. 00:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%

A párommal majd együtt veszünk lakást. Kocsi is lesz saját mindkettőnknek. Én még tanulok, ő most törlesztette a diákhitelét.

Számomra az anyagiak annyiban fontosak, hogy a közös pénzből tudjunk jövőt tervezni és a gyerekeinknek meg tudjuk adni, amire szükségük lesz.

2018. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
54%
Elvarom. Nekem is van.
2018. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
17%

gondoltam tipikus nő elvárom elvárom

erzelem meg nuku

2018. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
53%
Nem vártam el, nem is volt neki sem, nekem sem. Viszont, ha egy 25 fölötti srácnak, még hobbija sincs (akármi, horgászat, vadászat) az azt jelentette számomra, hogy vagy nem dolgozik, vagy hülyeségekre szórja el a pénzt, és az egyáltalán nem jó jel. Olyan férfival fölösleges bármit tervezni, aki semmittevő.
2018. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
58%
A vadászat meg horgászat aztán szuper hobbi...
2018. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
53%
Oda írtam, hogy akármi, mit kötözködsz, nem tetszik a válaszom? Akkor írd le mit szeretnél olvasni
2018. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindez nekem is lenne,azért hátránynak nem mondanám a másik oldalról.

Amíg legalább az egyiket nem tudom nyújtani,addig maradok a seggemen.

2018. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azért ez eléggé korfüggő is. 23 évesen kb korombeli pasikkal randizok, nem várom el hogy saját kocsija, lakása legyen meg jó keresete, mikor jó eséllyel nemrég állt még csak munkába. Viszont nem kizárt hogy 40 éves kor felett már elvárnám, hogy egy szintén 40-es pasinak legyen jó keresete, autója, a saját lakást annyira nem tartom fontosnak, de aztán ki tudja mi lesz több mint 15 éve múlva a véleményem.


Attól még hogy valakinek fontos, hogy a párja rendelkezzen ezekkel nem következik, hogy "érzelmek nuku". Az biztos hogy olyannal nem jönnék össze akinek semmi életcélja, jó eséllyel feketén dolgozik majd egész életében vagy szalag mellett mert semmi karrierlehetősége, hiába jönne be emberileg. Viszont olyannal se kezdenék akinek megvan a saját háza, autója, jó keresete de közben nem érzek semmit iránta. Lehet lepontozni, de nekem számítanak az érzelmek ÉS hogy biztos ki tudjunk építeni egy anyagilag stabil életet majd közösen.


De mint írtam jelenleg még ezek nem elvárások, én is barátnőkkel közösen bérlek lakást, tömegközlekedést használom meg pályakezdő bért kapok. Ami elvárás viszont és ki leszek utálva, hogy legyen egy piacképes diplomája és építse a karrierjét.

2018. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
6%

8as.

Töröld ki a nagy piacképes diplomáddal, ha az első perctől nem dőlnek a százezrek. :) Ez a saját tapasztalatom...

Már pedig aki tömegközlekedést használ és barátnőkkel együtt él, az minden, csak nem komoly nő. Ismerem a típust. Van elvárás bőven, csak duma hogy nincs. Egyébként semmit nem tud felmutatni, csak egy 150ezer forintos lidl árufeltöltőnek megfelelő diplomás bért. Még egyszer mondom, töröld ki vele már most, ha ennyire nem megy, mert az minden csak nem piacképes diploma... :) buta p..csa.

2018. febr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
84%

Annyira tudtam hogy valaki nekem esik...

Decemberben államvizsgáztam, nincs 2 hete hogy elkezdtem dolgozni a jelenlegi munkahelyemen, mégis mennyit kéne keresnem br. fél milliót? Egész eddig diákként dolgoztam csak, miből kéne fizetnem saját albérletet egyedül? Mi a baj a tömegközlekedéssel is, jobb ha a dugóban ülök az autóban, mintha a metróval gyorsan eljutok ahova szeretnék? De nyilván te mindent jobban tudsz, hogy én miért úgy élek ahogy meg mik az elvárásaim. Gyökér.

2018. febr. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!