Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak, ha megtudnátok, h a lánya a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

A pasi nagyon elítéli a melegeket, betegségnek tartja.

Folyton mondogatja, h a lányának majdcsak lesz barátja, és unokája...


Szegény lánya meg folyton hazudik, meg kerüli a témát. Én csak véletlen tudtam meg, és nem akarok kavarni, de ha kiderül itt kő kövön nem marad, pedig egy családban alapvető az elfogadás és az őszinteség.


2014. aug. 5. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, legfeljebb később.
2014. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem az édesanya vagy, akkor ne szólj semmit, ne avatkozz bele, majd a lány rendezi ahogy akarja.
2014. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

alapvető az őszinteség ott, ahol nem fojtják el csírájában.


előre látod, hogy botrány lenne belőle. így én nem mondanám el. illetve megkérdezném a lányt, hogy szeretné-e, hogy közbenjárjak vagy előkészítsem neki a terepet.

2014. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne ilyet tenned, bárkije is vagy a lánynak. Nyilván ő is pontosan tudja, hogy az apja miként reagálna rá, ezért nem is mondta még el neki.
2014. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kb. onnantól lenne jogos akárcsak gondolkodni is azon, hogy ebbe beleszólj, ha a lány nálatok lakna.

Egyébként meg férfi szemmel nők leszbikussága sokkal inkább tolerálható, mint a buz.i.ság. Kb. minden ma szocializálódó egészséges férfi hegyezte már a répáját képernyőn egymást kényeztető csajokra.

2014. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem mondanám el, mert nem az én feladatom, ez két másik ember privát szférája.


Majd a lánya eldönti, hogy el akarja-e mondani, és ha igen, mikor, és milyen körülmények között.


Ha ez megtörténik, onnantól fogva érezném úgy, hogy nekem van ezzel feladatom, mégpedig hogy támogassam abban a páromat, hogy meg tudjon békélni ezzel a ténnyel.


A pasi meg jó példa arra, hogy amikor az ember ítélkezik és nem tud elfogadni másokat úgy, ahogy vannak, azokkal a vágyaikkal, amik nekik épp olyan természetesek, mint neki a sajátjai, akkor az élet előbb-utóbb valamilyen formában dob neki egy k. kemény leckét, amivel majd kénytelen lesz toleranciát tanulni.

2014. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is erre jutottam.


Szerintem a pasim is sejti, csak a szőnyeg alá söpri...

2014. aug. 5. 09:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, ez a lány dolga. Esetleg biztosítanám róla, hogy mellette állok, ha kedve lesz elmondani, akármit mond az apja.
2014. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lány elmúlt már 18 egyébként?
2014. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
ja mert amúgy 18 év alatt még leszbikusnak se szabad lenni, igaz?:)
2014. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!