Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön kassza hogy legyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kassza hogy legyen ha nem engedi meg a párom?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt most tervezzük az összeköltözést

Ismerem őt nagyon sokszor vitatkozunk a pénzen úgy hogy még külön kasszán is vagyunk mindenbe beleköt hogy minek megyek fodrászhoz amikor most voltam ( 1 évbe 2x járok) felesleges dologra ne költsem el a pénzem

Én tudok sporolni a pénzzel nem mint ő

A barátom költhet ruhára edzőteremre szolira szaunára fehérjékre pörgetőre

De engem meg leszól ha a saját megdolgozott pénzemből 1 évbe 2x fodrászhoz megyek 6000 ft összesen


Az összeköltözés után közös kasszát akar de én nem mert pont hogy ő nem tudd sporolni és ő költekezik


Ja és amikor megvan beszélve közös megegyezés alapján fizessük felesbe a fogamzásgátlót oké benne van 3 hónap múlva szólok neki kell pénz 3200 ft egyből vitázik hogy ő nem adja oda mert nem fogyhatott még el a gyógyszerem

Basszus rendben szedem a gyógyszert sose hagytam ki egy szemet se


Kijelentette hogy ha közös kasszán leszünk ő add pénzt arra amire akar


Hogy magyarázzam már el neki

Mondtam neki ezt amit most leírtam de semmire nem mentem vele



2018. febr. 13. 15:12
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
25 L 27 F
2018. febr. 13. 15:15
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan együtt vagy, ráadásul össze akarsz költözni egy ilyen alakkal? Erre csak azt tudom mondani, hogy további kellemes (garantált) szenvedést egy ilyen önző, kettős mércés, erőszakos suttyó mellett.
2018. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen emberrel nem kell összeköltözni, ennyi.
2018. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy jó telet össze költözni? Egyáltalán vele tervezni?
2018. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Egyetem miatt felkoltoztem hozzá nyárra és tök jól elvagyunk minden rendben a kapcsolatunkkal de ez a penzőrület tökretesz
2018. febr. 13. 15:20
 6/41 A kérdező kommentje:
Albérlet volt
2018. febr. 13. 15:21
 7/41 A kérdező kommentje:
Akkor ő volt 20 én 18
2018. febr. 13. 15:22
 8/41 A kérdező kommentje:

Én 18 évesen végeztem az érettségivel ő 20 évesen ment egyetemre nyáron felkoltoztem hozzá segítettem mindenben amiben tudtam akkor minden jól ment

Szakítottunk a sok stressz egyetem minden más miatt 23 évesen voltam amikor újra összejöttem vele

És most az összesköltözes a terv

2018. febr. 13. 15:26
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy magyarázzam már el neki " Sehogy. Az ilyen barmokat le kell épiteni. Ennyi.
2018. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az a kategória, hogyha ilyen ostoba és hülye vagy, akkor egyszerűen megérdemled ezt a csávót a nyakadba. Lehetőleg gyerekeket is vállalj vele, jó sokat. Csak aztán majd ne sírjon a szád, amikor a gyesből fogod egyedül fizetni a pelenkát "hiszen nem fogyhatott még el!". Jézusom... Aki hülye, haljon meg réteg.
2018. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!