Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti ha zuhanyoztok vagy fürdötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha zuhanyoztok vagy fürdötök bezárjátok kulcsra az ajtót? Ha csak ketten laktok a barátotokkal. És mióta laktok együtt? 23l

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 12:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, sosem zártam. Mi már 11 éve vagyunk együtt, ebből 7,5 éve házasok, de sosem zártuk egymás elől a fürdőajtót.
2018. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Sima tusolásnál, fürdésnél be sem csukom az ajtót. Ha egyéb dolgom is van közben, pl szőrtelenítés, akkor zárom.

8 hónapja.

2018. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ha bejön a barátom én szégyenlem magam,de nem tudom miert


3hónapja lakunk együtt

2018. febr. 24. 12:16
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleg abszurd otlet. En ellenkezo nemu lskotarsnal sem zartam anno. Hallja, latja a fenyt, hogy vannak bent.
2018. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Becsukni se szoktam, mert utalom a parat, nemhogy bezarni.
2018. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárom, ha akar, bejöhet, de amúgy gyakran zuhanyzunk közösen. 8 éve élünk együtt.

Egyébként emlékszem, az elején én is szégyenlős voltam, ami vicces, hiszen éltünk nemi életet, de csak sötétben szerettem szexelni, ill. ha bejött amíg zuhanyoztam, akkor szigorúan zuhanyfüggöny. x) Pár hónap alatt elmúlt a dolog, nagyon sokat dícsért a férjem, ez segített.

2018. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Csak akkor csukom be az ajtót, ha vécén vagyok, zuhanyzásra még azt se. 4 éve élünk együtt. De ehhez hozzátartozik, hogy sosem voltam szégyenlős, életem egyik pillanatában sem szégyelltem a testem vagy ilyesmi, nem éreztem rosszul magam, ha láttak az adott pasijaim.
2018. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, hol van a fürdő kulcsa. Együtt is szoktunk időnként tusolni (szex után mindig együtt), de nem járkálunk be, ha a másik bent van.

3 hónapja élünk együtt.

2018. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én be sem csukom, hadd szellőzzön.
2018. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam bezárni, minek?

Olyan zuhanyzónk van, hogy tejüveg van rajta, épített zuhanyzó, még csak ki se emelkedek onnan.

De egyébként sem zárnám, a szexet világosban szeretjük, ha mar felavattuk a ház összes szobáját, ebédlőt, a teraszt és az udvart is, akkor pont a fürdőszobaajtót zárnám?

3 éve élünk együtt.

32N


Egyébként szerintem a párja előtt nem szégyellős senki, hiszen a társunk, a férjünk, élettársunk stb.Ha nemi életet élünk, akkor nyilvan látott már mindent, nem?

2018. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!