Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nem érti, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti, hogy mit szeretnék, vagy én nem vagyok elég toleráns?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kicsit megromlott a kapcsolatunk. kb egy éve élünk együtt. kiderültek dolgok róla, de sokat változott, elvoltunk. viszont az utóbbi hónapokban alig tudunk kommunikálni mert nincs kedve meg fáradt.. megértem.. de ez már így megy hetek óta.. ha hétköznap van ha hétvége.. nincs úgy összebújás, szex. már mindent bedobtam és semmi. vettem neki vitamint, próbálkozok de semmi. ha szexelünk hetente 1x vagy kéthetente, akkor is csak uncsi. magára gondol.. már szinte úgy rámásztam egyik nap, hogy utólag megbántam, és csak elmenekült szinte, hogy hagyjam, fáradt... pedig kényeztettem meg minden... lehet, hogy sokat piszkálom emiatt, próbálom megoldani a dolgokat hogy mitől lehet ez, de nem értem... hagynom kellene pár napig hetekig aztán majd lesz valami? de én olyan típus vagyok aki szereti megbeszélni a problémákat és megoldani együtt. ő viszont az ellenkezője... kapcsolatilag így nem működünk... 34/N, ő 40F
2018. febr. 26. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is látod, hogy a szex csak tünet. Kapcsolatilag nem működtök.
2018. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja. Akármit vetsz be nem fog működni mert az ő részéről elmúltak a dolgok.
2018. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz a pasi. Mindennek oka van, az hogy ő 40 évesen képtelen a sarkára állni és meg mondani a frankót, ez nagyon gyerekes. Szerinten dobd ki, ha 40 évesen úgy viselkedik mint egy tizenéves akkor ne várj csodát ez már nem fog megváltozni. Lehet hogy kívánni fog téged 1-2 hónap múlva, de ha az okokat nem képes elkommunikálni neked, később is felhatalmazva érzi majd magát, hogy csak akkor lesz szex mikor ő akarja, te meg le vagy sz...rva. Ez a pasi soha nem fog téged úgy kezelni mintha a társa/párja lennél.
2018. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kicsit megromlott kapcsolat, az már a végét járja. Nem tudom milyen "dolgok" derültek ki róla, és az hogyan függ össze azzal, amit leírtál, - de mindegy is. Ha kommunikáció sincs, szex se, akkor csak főzhetsz rá, meg moshatsz is, gondolom.
2018. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!