Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire vagytok önállóak, céltudatosak?

Figyelt kérdés

30 feletti korosztály érdekelne...

Minden pasi ilyen életképtelen, vagy csak az én párom?

Többet dolgozom, de egy csepp figyelmesség nincs benne, hogy valamit megcsináljon otthon, főzzön akár, ügyet intézzen. Mindent én csináljak, ő meg fekszik, nyomja a számítógépet. Hobbija sincs, tanulni nem akar, semmi motiváció. Gyereket még nem akar, mondván ő még élni akar, annak ellenére, hogy otthon van állandóan, nem is bulizik... én tanulok is meló mellett.


27n, 35f


2018. márc. 1. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de akkor miért őt választottad?

Én önálló vagyok. A céltudatosság vitatható, de az pl. célom, hogy ne éljek együtt olyannal, akivel nem passzolunk össze. Eddig sikerült elérni.

2018. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen. Főzök, segítek, figyelmes vagyok, kiveszem a részem stb. Én sem vagyok eléggé aktív, de odafigyelek, hogy ne csússzak egészségtelen passzivitásba, működik ez is. A gyerek-kérdésben még én sem vagyok biztos. Abszolút önálló vagyok.


Miért és hogyan alakult ez ki? Megbeszéltétek ezt? Próbáltatok változtatni? Vagy egyáltalán nem is lehet vele megbeszélni?

2018. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mivel 2 kulon tarsadalmi retegbe tartoztok igy ez ki jott . Te a muvelt tanult vagy o meg a 2 kezu munkas ember amivel nincs baj . Te valasztottad ot ! Ahelyett hogy kovetelozol nala jarj a kedveben tobbre mesz vele mint a bszogatassal.
2018. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Alberletben lakok, ahol mindent en intezek. A fozestol a csekkbfizetesig mindent.

Most jelen pillanatban tanulok es dolgozok egyszerre, mert valami mas szakmat is ki szeretnek probalni, mivel tul sok szabadidiom nincsolyan sokszor nem jarok bulizni, de minden heten elmegyek legalabb egyszer-ketszer, vagy ismerkedni vagy baratokkal lógni.

Egy eve kezdtem salsat es bachatat tanulni, most a filmek mellett az a hobbim.

Amiben egyezunk, hogy en se akarok meg gyereket.

33F

2018. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Dolgozom, fenntartom magam (albérlet, rezsi, utazás, tandíj), tanulok munka mellett, igen kreatív hobbim van, élek, mint Marci, bár nem olyan hevesen :) És hosszú távú terveim vannak, amiben a gyermekvállalás sem kizárt. A terveimért minden nap teszek valamennyit.


Nem akarom bántani a párodat, ezt nem értékítéletként fogalmazom meg, de ez a megfigyelésem:

-aki egyedül nem képes fejlődni -és itt érts bármilyen jellegű elmozdulást valamifajta maga kijelölte cél felé- az mással se igen fog. Azt "cipelni" kell,

-mások motiválása, energetizálása, buzdítása egyensúlytalanságot szül a kapcsolaton belül,

-ki mondva/ki nem mondva a párok szakításának oka ált. a szétfejlődés,

-ennek az állapotnak nem az életképtelenség a pontos neve. Ez csak sima motiválatlanság, esetleg útkeresés, érdektelenség. Ő is él, ez a számára megvalósítható, elérhető maximum. És a te számodra?


Tudja az az ember, mit veszíthet, ha téged hagy elmenni?

2018. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont ilyen a követem férje... szerinte azért van így mert kezdettől fogva te vagy a férfi a házban.

Ezt arra a nőre szoktak mondani aki elintéz mindent a családban.

Vadarlas, házimunka stb...

Én mindent csinalok otthon , csak főzni nem tudok bár már csináltam az elmúlt hónapban...carbonara.... és csirke husit körtével párolva, csak próba volt de szeretek új dolgokat kipróbálni, de nem párkapcsolatban, abban maradok a megszokottnál. ::)) az finom és biztonságos.

Ha segítek neki mindenben , főbb idő marad két tönkre IS.

Egyet mondok: szoktazsd le róla mert orokre így marad, elvégre nem szobalány vagy és takarító nő.

2018. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Követem-nővérem. Bocsi.
2018. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 10-12 évesen szoktam bee a házimunkákban azóta benne is vagyok (62F) ősszel meg heti 60-70 óra volt a munka, amit meg imádok.... ne pátyolgasd tovább ezt a gyökeret. Ha eddig nem nőtt fel, már nem is fog.
2018. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!