Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha mikor együtt vagytok a párotokkal őt munkával kapcsolatban hívogatnák emberek?

Figyelt kérdés
Mondjuk kórházban dolgozik és a magántelefonján érdeklődnének a hozzátartozók a betegek állapotáról. megmondom őszintén engem nagyon zavarna.
2018. márc. 11. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zavaró. Ha már együtt éltek, akkor már azért nem lesz annyira zavaró, de ha még csak randiztok, akkor relatíve sok időt el tud venni a kettőtök idejéből.
2018. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nehezen viselném az ilyet. Magántelefonján ne zaklassák.
2018. márc. 11. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ismerkedtünk a férjemmel, akkor a munkája mellett volt egy vállalkozása is. Ő mondta előre, hogy vannak olyan hívások, amiket muszáj felvenni. Én ezt megértettem, felnőtt embereknél ez tök normális. Nekem sem 8-4-ig irodában ülős munkám van, úgyhogy nem zavart. Mondjuk az sem mindegy, hogy mennyit keres az ember. Ha minimálbért, akkor ne várják el, hogy mindig rendelkezésre álljon. De mondjuk egy ügyvédnél tök normális, hogy délután, este is felhívják.
2018. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak van céges telefonja és őt sokszor hétvégén is zaklatják rajta. Amikor ügyeletes akkor van, hogy hagynia kell csapot-papot és muszáj bemennie.

Szerencsére ilyen nagyon ritkán van.


Zavaró de megértem. Van, hogy ha valami kisebb dologhoz hívják akkor engem is bepakol a kocsiba és amíg dolgozik addig megvárom az irodában utána meg játszunk egy főnök titkárnős játékot 😎

2018. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na de őt a munkatársak hívták. Itt nem a munkatársakról van szó, hanem hozzátartozókról. Van egy központi információs vonala a kórháznak, tessék azt hívni. Nincs igazam?
2018. márc. 11. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Mikor telefonál egy kedves néni bátyám párjának, hogy mi van a kedves mamival a kórházban akkor eltűnődök rajta vajon engem zavarna-e ez a páromnál vagy sem, de valószínű igen. Most honnan tudná épp vásárlás közben, hogy x hozzátartozó mamijával épp mi van a kórházban. És mondjuk ezt megcsinálná 10 hozzátartozó egy nap :D
2018. márc. 11. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk alap hogy kikapcsolom a telefont hétvégére.
2018. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A parom vallalkozo.. ejjel-nappal csorog a telefonja. Muszaj toleransnak lenni , hiszen azert dolgozik , hogy joletdt biztositson :) Neki sem jó érzés keso este vagy hajnalban telefonra kelni. Probalj meg tolerans lenni ...
2018. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben mondanám neki, hogy nem kell felvenni mindig azt a telefont.

Egyébként szokták hívni az én páromat is munkaügyben, volt hogy egymás után folyamatban 4en is. Mondom ennek sosem lesz vége... Egy időben örökké hívták. Egy idő után idegesítő volt nekem is.

2018. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tudnék toleráns lenni mikor ebéd közben jönne egy ilyen hívás vagy éppen romantikus együttlét közben, de azért köszi a válaszokat! Munkahely keressen, de azért már beteg hozzátartozók a kórháznál érdeklődjenek ne magántelefonon szerintem.
2018. márc. 12. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!