Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális egy 7éves kapcsolatban, h a párom nem becézett sehogy csak a nevemen szólít? Én becézem öt de ö még nem csak mikor összejöttünk, mikor összeköltöztünk onnan már nem. Hat éve lakunk együtt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mit akarsz ezzel mondani? Ő ilyen. Kész.

2018. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se becézem a páromat. Sőt, még a nevén se szólítom, csak ha kifejezetten szólok neki valamiért, vagy haragszom és nyomatékosítok ("Peti, értsd már meg végre hogy nekem ez nem jó").

Ő ehhez képest becéz mindennek, a nevemet is, meg Manó, Kicsim, meg amit akarsz.

Nekem egyszerűen nem jön a számra, a családban sem divat a becézés. Idegen tőlem. Amíg gyerekekkel dolgoztam, ők voltak mindig babám, mert nem tudtam mindenki nevét. Meg egyetlen barátnőm van, akivel Drágázzuk egymást, de ennyi.

Ettől nem szeretem kevésbé. Sokszor szóvá teszi, hogy miért nem, meg ő így senki csak hé te, de egyszerűen nem jön a számra. Hiába szeretnék a kedvére tenni.

Úgyhogy nekem ez tök normális. Nem vagytok egyformák.

2018. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pont annak örülnék, ha néha a nevemen szólítana meg, mert szeretem hallani, de csak akkor mondja a nevem, amikor beszél rólam valakinek, pl. anyukájának. Vagy ha megemlít valakinek.

De egyik sem zavar, se a becézés, se az, hogy nem szólít a nevemen. Nem ettől függ, hogy szeret-e, te se izgulj ezen. :) Egyébként ha a neveden szólít, akkor a hangvitel és a hangsúly elárul sok mindent. De nem gondolom, hogy ez probléma.

2018. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
100%
Normális, van aki becéz, van aki nem.
2018. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Egészen megnyugtatatok.Ha páromat kérdezem erről csak annyit mond h majd foglak.Persze nem kötelező becézni anélkül is tudom h szeret csak egy kicsit aggasztott.Gondoltam nem csak én vagyok így,és ezért voltam kíváncsi a véleményetekre.29 éves vagyok,és csak annyit szerettem volna h ti mit gondoltok.
2018. márc. 3. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Talàn nem ilyen típus. Ettől még szerethet.

Mi a férjemmel a mai napig becézzük egymàst. Sosem szólítottuk egymást a nevünkön.8 év alatt amióta együtt vagyunk. Csak akkor ha valakinek emlegetjük a màsikat, főleg aki nem ismer személyesen.

Èn örülök a becézésnek. Szàmomra olyan rideg, ha mindig csak néven szólítja egymàst egy pàr. A férjemet is zavarnà ha nem becézgetném. Mi ilyenek vagyunk. A leggyakoribb neveink: szerelmem, kicsim, cicàm, manó, életem, babuci, cuki...ilyenek:)

Amúgy az is közrejàtszik nàlam, hogy nagyon utàlom a nevem. Hallani is. De sajnos àltalànossàgban elkerülhetetlen, hogy halljam.

2018. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!