Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki régen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki régen már volt együtt valakivel kapcsolatban, szakítás lett belőle, az egyik fél sem "akarta" vagy tervezte még is újra egymásra találtak?

Figyelt kérdés
Nem terveztem ilyesmit, csupán a kíváncsiság vezérelt a kérdés kiírása során...

2018. febr. 15. 01:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen. Majd a második rózsaszín felhő elmúlásával rájöttünk, hogy ugyan a problémáinkat sikerült akkor rendeznünk, de már nem volt meg az egésznek a varázsa, mint előszőr. Idővel kijöttek azok a dolgok, amik miatt részben szakítottunk első alkalommal, hisz változásunk ellenére ugyanazok a személyek maradtunk. 5 hónap újbóli együttlét után végleg szétmentünk, még fájdalmasabb volt, mint az első. Hallgatnom kellett volna ismerőseimre, így utólag butaság volt.
2018. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyenek vagyunk. Először azért nem működött mert a páromnak fontos volt az egyetem, nekem a munka. Ez 7 évvel ezelőtt volt, aztán aztán egyszer csak újra össze találkoztunk, és most már 3 éve együtt vagyunk.
2018. febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mukodhet ujra 99% !!
2018. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!