Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kedves 50-es férfiak! Ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 50-es férfiak! Ez egy valós jelenség, vagy az én párom bolondult meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt szerdán az Utolsó szamuraj c. film, elfelejtette, lemaradt róla, oké.(Valahol miattam, mert ki nem jöttünk az ágyból, de mellékes is ez)

Na mondom oké, édes kis asszonyka leszek, kikerestem a neten, mikor lesz legközelebb.Felírtam neki, odaadtam egy cetlin.Ma volt 16:35-től.

Hazajött melóból, azt mondja, szép az idő, kertészkedjünk kicsit.Ok.Hatalmas udvar, tótól kezdve a sziklakerteken át minden van, tényleg mintha parkban laknánk.Elvagyunk kint a kislányommal, (8 éves, nem közös), minden tök jó.

Bejövünk "ebédelni" húslevest, megkajálunk.

"Hú, b+ megy a film"!

Nézzed, mi addig kiscsajjal elvonolunk, játszunk stb.

Kéne a vacsi...Aha.De mivel ő az ebédlőben nézi azt amit én utálok, (b,aszik elmenni a gigantikus tévéjéhez) így mi suttogunk.Aztán az orbitális hangerő miatt bemegyünk a spajzba előkészülni.Utánunk jön, kiveri a balhét, szerinte hülye vagyok.

Kb. 15 perce itt hagyott mint kutya a...azt, ő megy aludni.Oké, de tüntetőleg itt parádézott boxerben, holott mindig meztelen alszunk.

Most megbolondult???

3 napja le nem mászunk egymásrol, erre ma olyan hisztit levág, hogy a gyerekem oviban nem tett ilyet.


2018. márc. 11. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de a párod egy fogyatékos.
2018. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi, nekem is ez volt az első gondolatom...

Mintha menstruálna komolyam mondom.

Mellesleg céloztam, hogy e hónap 18.-án névnapod lesz, nehogy véletlen lemaradj a filmről, akkor sincs gond...Tudta mire célzok, erre ez a műbalhé.

2018. márc. 11. 22:43
 3/11 A kérdező kommentje:

Na mindegy, megyek aludni, max ha megérzi. hogy lefeküdtem, átmegy a vendégszobába.

(Ugyanis ezt szokta csinálni ha duzzog valamiért)

Komolyan mondom, mint az ovisok.

Ettől függetlenül szeretjük egymást, sőt imadjuk, de ezekkel a kéthavi hisztijeivel megőrjít.

(De lehet ez legyen a legnagyobb gond...)

2018. márc. 11. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor így kellene elfogadnod.
2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Pár évvel ezelőtt volt ilyen témában egy cikk, hogy férfiaknál is van a menstruációhoz hasonló ciklus, csak ugye kevésbé vannak kézzel fogható jelei...
2018. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt arról én is hallottam elvileg 3 havonta van, de érdemes inkább utána olvasnod.
2018. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hiszti nem korhoz kotott.
2018. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Pár évvel ezelőtt volt ilyen témában egy cikk, hogy férfiaknál is van a menstruációhoz hasonló ciklus, csak ugye kevésbé vannak kézzel fogható jelei..." ?????????????:O Na jó utána nézek, ez érdekes.

Kérdező vicces a stílusod.

2018. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kattant a nő:(

(Mondom ezt nőként, pedig a PMS engem is megcincál rendesen minden hónapban.)

2018. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
n már időseb vagyok, de nem hiszem, hogy valaha is produkáltam volna hasonlót igaz azt se tudom mi az az utolsó szamuráj. Szerintem ott a bibi. Kicsit éretlenke.
2018. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!