Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti felmondanátok a jol fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felmondanátok a jol fizető munkahelyeteken csak hogy a párotokkal éljetek egy távolabbi városban?

Figyelt kérdés
Egyetemen vagyok, a párom otthon. Szombaton tudnék csak hazamenni vonattal (este érnék haza) és vasárnap már jöhetnék vissza, kb 400 km. (Autóval drágább lenne, és amúgy sincs autóm). A páromnak otthon jol fizető állása van, itt bizonytalan mennyi pénz kapna. Én nagyon szeretném ha jönne. (Nyáron otthon vagyok). Még 4 évig itt leszek, félek annyi idő alatt tul sok szenvedés lenne a távolság miatt, nem ér annyit az az egész pénzt amit otthon keres. Vélemények? Költözzön vagy nem?
2018. márc. 13. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nezd, soha nem adunk fel munkat, karriert, eggyuttjaros kapcsolatokert. A csalad mas.

Lehet, neked nem er annyit, mert nem a te megelhetesedrol van szo, csak a kenyelmedrol.

De mar tegnap is kiirtad ezt, de akkor megemlitetted az eppen epulo hazat is.

2018. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt. Azért ehhez nagyon hülyének kell lenni. Föladja a karrierjét, majd egy hónap múlva, vagy jövőre vagy 2 év múlva szakítotok és akkor ott lesz meglőve. Új csajt könnyebben talál, mint olyan új munkát, amiből nem csak megélni lehet, hanem esetleg élni is egy kicsit.
2018. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos, hogy nem. Nálam mindig is a munka volt az első.
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Voltam ilyesmi helyzetben. Nem dolgozni mentem amit apukám intézett volna hanem elköltöztem páromhoz gondolván hogy majd ott találok munkát. Hát a nagy fenéket. 4 évig tengődtem és nem találtam megfelelő munkát. Volt ahol olyan indokkal küldtek el hogy túl fiatal vagyok. Szóval nagyon megbántam hogy akkor nem mentem dolgozni mert biztos állásom lett volna. Azóta haza költöztem a pasim az exem lett és még mindig nehéz jó munkát találni. Tanfolyamra járok hogy legyen egy kis pénzem. Én tanultam belőle soha a büdös életbe nem hagyom a biztos munkát egy párkapcsolatért. Ha van egy csöpp esze a párodnak ő sem hagyja ott. Mi van ha másik városban nem talál munkát? Te tartod el? Vagy még is hogy gondolod ezt? Vagy van már másik biztos állás ahova felveszik?
2018. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Véletlensem!
2018. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást, családot tervezünk.Valóban csak a pénz miatt van gond. Akkor most többet ér az embernek a pénz mint a szerelem, (mondhatni család) ???!
2018. márc. 13. 20:32
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát de gondolj már bele családot terveztek még is miből? Mióta vagytok együtt? Nagyon szerelmes lehetsz ha ennyire nem számít az miből él meg. Meg azért nem mindegy hogy egy jól fizető állásból könnyebben össze tudja spórolni arra amire kell. Na de hát te úgy is addig fogod nyüstőlni még oda nem költözik akkor meg vakarhatod a fejed miből éljetek meg.
2018. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Engem az sem érdekel ha minimálbérből élünk ha együtt vagyunk mert nagyon szeretem (és szeretni is fogom). Legszebb húszas éveink következnek, szeretnem ha együtt töltenénk.
2018. márc. 13. 20:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is az lesz amit te akarsz akkor minek írtad ki a kérdést? Mindenki szerint marhaság és ostoba ötlet. De hát ahol leszállt a lila köd hiába beszél az ember majd rájösztök ti. Tudod egyszer véget ér minden ;)
2018. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egyszer véget ér minden? Ezt a kapcsolatunkra érted?

A kérdést pedig azert írtam ki mert kiváncsi voltam egy külső ember véleményére, de senki nem mondott tul meggyőző érvet

2018. márc. 13. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!