Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti felmondanátok a jol fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felmondanátok a jol fizető munkahelyeteken csak hogy a párotokkal éljetek egy távolabbi városban?

Figyelt kérdés
Egyetemen vagyok, a párom otthon. Szombaton tudnék csak hazamenni vonattal (este érnék haza) és vasárnap már jöhetnék vissza, kb 400 km. (Autóval drágább lenne, és amúgy sincs autóm). A páromnak otthon jol fizető állása van, itt bizonytalan mennyi pénz kapna. Én nagyon szeretném ha jönne. (Nyáron otthon vagyok). Még 4 évig itt leszek, félek annyi idő alatt tul sok szenvedés lenne a távolság miatt, nem ér annyit az az egész pénzt amit otthon keres. Vélemények? Költözzön vagy nem?
2018. márc. 13. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Akár arra is. Mert milyen érveket vársz? Mindenki azt írta hogy nem hagyná ott a munkahelyét. Gondolod viccből írták ezt? Csak azért mert engem valaki szeret vagy én szeretek mást még nem leszek fényevő. Sajnos a pénz mindennek az alapja. Anélkül nagyon nem igen tudsz családot alapítani.
2018. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Akit még anyu meg apu tart el, az könnyen jártatja a száját. Minimálbérből mi? Egy hónapig kéne kihúznod minimálbérből, megnézném hogy sírna a szád. Buta pitsa... Remélem a csávód eszesebb annál, minthogy egy ilyen agyatlan kis hercegnőért feladja a jövőjét.
2018. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne rohanj előre. Bírd csak ki távkapcsolatban az egyetem végéig, utána tervezgesd a családot. Gondolj erre próbaként. Ha most odarángatod őt magadhoz akkor garantáltan vége lesz a kapcsolatotoknak. Olvasd el még egyszer a válaszokat, nagyon is valószínű dolgokat írtak le. Ellenben ha szépen elvégzed a sulit akár te is hazaköltözhetsz. Gondolom most kezdted még csak a sulit, ha négy év van vissza. Ne siettesd a dolgokat, el fogod marni magad mellől.


Elhiszem, hogy szereted és komolyan tervezel vele. Tényleg hiszem, hogy őszintén gondolod. De ezek csak szavak, nem bizonyítanak semmit. A te szavaid, amik kb. semmik állnak szemben a megélhetéssel, a valósággal. Neked csak álmaid és vágyaid vannak, amik bár nagyon szépek, de nem lehet velük semmit se kezdeni. Legyél türelmes, bírd ki ezt a néhány évet, mert ez alatt tudod bebizonyítani, hogy te tényleg komolyan gondolod. Ha ráhagyod ezt a dolgot akkor nagy eséllyel ő maga fogja kezdeményezni a változást akár még sokkal előbb. Hagyd, hogy ez az ő döntése legyen. Te most az ő rovására szeretnél valamit magadnak, túl nagy kockázatvállalást kérsz tőle.

2018. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy nekem a munka az első. Nem vagyok szerelmes típus, nem szeretnék gyereket, már ismerkedéskor tisztázom, hogy én így vélekedek.

Ha képezett, van szakmai tapasztalata, és szeretne ő is veled lenni, akkor miért nem fontolja legalább meg?

2018. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem mondott meggyőző érvet? Inkább te nem mondtál. Annyi, hogy szeretitek egymást, aztán kész. Családot meg még ne tervezgess, az még túl távoli jövő. Eleve 4 év egyetem, plusz utána kicsit építgetnéd kéne a karriered, szóval az 5 éves tervben a család még tuti nincs tervben. Te nem a valóságban élsz, hanem a rózsaszín ködben. Azt hiszed az elég a boldogsághoz, hogy együtt vagytok. Hát nagyon nem.

Neked eleve nincs nagyon kereseted, mivel tanulsz, max szüleid támogatnak. Egy minimálberes fizetéssel szerinted mire mentek ketten? Gondolom albérletben laknátok. Aztán jönnének a hétköznapi gondok, számlák, lehet, hogy csak vergődnétek hónapról hónapra, semmi pluszra nem tellne. Hát mondhatom igazán szép 20-as évek. A pénztelenség ugyanúgy szenvedés, ugyanúgy megölheti a kapcsolatot, mint a távolság.

Ha otthon biztos állása van jó fizetéssel, és nálad ez bizonytalan lenne, akkor én tuti nem mennék a helyében. A pénz nem minden, de igenis kell a normális élethez.

2018. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Miért írod ki megint? Én nem költöznék egy kapcsolatocska miatt sem! És hagynám ott a jól fizető állásomat, de te csak lehúznád a barátodat, de nagyon.

2018. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Tehát elvárnád, hogy odaköltözzön érted, szenvedjen valami rossz munkahelyen, csak hogy neked jó legyen. Közben oldja meg a házépítést és mindez azért, hogy pár év múlva mindketten visszamenjetek oda, ahonnan jöttetek... Na ne...

Bírjátok ki ezt a pár évet!

2018. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nyilván költöznék, volt már ilyesmi helyzet velem is, most a párom tett ilyesmit... négy év virtuális kapcsolat, egy zsák pénzért, abból úgysem lesz semmi, se szerelem, se család, semmi.

Ha azt választja, akkor szépen felejtsd el, az egyetemen majd találsz hozzád valót.

2018. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!