Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon ha a kiszemeltem anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha a kiszemeltem anyja ribis akkor ez kihathatott a lányára is?

Figyelt kérdés

Kezdek beleszeretni egy lányba, mondhatni totál el lettem csavarva. Gyönyörű és kedves, humoros és úgy érzem komolyodik a dolog. Tudom róla, hogy volt két komoly kapcsolata, de nyilván lehetett mellette más is, komolytalanabb rövidebb dolgok “járások” elvégre nagyon szép lány. Sokan irigyek is rá szerintem, mert elég rosszindulatú dolgokat hallottam róla (még régebben mielőtt megismertem volna) viszont én egyáltalán nem ilyennek ismertem meg, sőt... Viszont múltkor bemutatott az anyjának, ő is aranyod kedves volt de ugye már mesélte nekem a barátnőm, hogy folyton váltogatja a férfiakat amióta elváltak az apjától, elég kihívóan is öltözködik, olyan jó kis milf kategória :D Ja és van egy nővére aki tényleg elég ribi volt, őt ismerem régről, bár már neki is van kapcsolata pár éve.

És picit aggódok, mert nem akarok megbízhatatlan párt magamnak. Nekem is két barátnőm volt eddig ami komolyabb volt, az első még tini koromba - többször is megcsalt és tudom milyen érzés a csalódás, nem akarok ilyet mégegyszer. A második barátnőm szerencsére tök más volt, vele más okból lett vége. Szóval ez a parám, vajon mennyire lehet jogos? Én pl teljesen más vagyok mint szüleim, mert észre vettem a hibáikat és nem akartam olyan lenni. De más ismerősöm meg kiköpött anyja/apja.


2018. márc. 18. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
“mesélte nekem a barátnőm“ opsz, egy kicsit elírtam itt már magam ciki... :D
2018. márc. 18. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Kihathat, de akár fordítva is. Ha valamilyen a szülőd, akkor te vagy nagyon olyan leszel, vagy naaaagyon nem.


Pl. apám alkoholista, bunkó - én próbálok nagyon nem az lenni.


De a párokhoz való hozzáállásban sokat jelent a szülői példa. Ha azt látod végig gyerekként és utána is, hogy a szüleid csak komolyabb kapcsolatokban vannak, fontos nekik akivel vannak - te is ilyen leszel. Ha random cserélgeti őket, csak addig jó mindegyik amíg éppen szórakoztató az illető utána nem - te is erre leszel hajlamos stb.

2018. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az anyját, vedd el a lányát, mondja a közmondás.

De miért aggaszt az, ha a válásotok után cserélgetni fogja a pasijait?

A megcsalós barátnőd anyja milyen volt?

2018. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
90%
Ez még önmagában semmit nem jelent. Ismerek olyan testvérpárt, ahol az egyik csaj a város khurvája, a másik pedig teljesen visszafogott, normális és komoly kapcsolatban él.
2018. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked átlagon felüli szép csaj kell , akkor ezzel jár egyutt h másnak is kell nemcsak neked . Ö is akar tetszeni a pasiknak nemcsak neked . Ha nem tetszene senkinek , neked se kéne , tehát te sem vagy ártatlanka .

Tedd fel a kérdést : kell neked a csaj , vagy nem , minden hireszteléssel egyutt , ami nagy valószinuseg szerint igaz . Vedd úgy h az , igy nem lesz meglepetes.

Biztos azert neznek ki jól mert magasabb tarsadalmi státusra vágynak .

2018. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem törvényszerű. Van, amiben kihatott rám anyám viselkedése, van, amiben nem. Sztem azért ha elég jó emberismerő vagy, látod most is a lányon, hogy milyen típus. Az már jó jel, ha az anyja közönségesen öltözködik, ő viszont nem.
2018. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!