Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja azt hiszi, hogy megcsal a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég érdekes helyzet.

A barátom anyja mindig arra nevelte a gyerekeit, hogy SOSE hazudjanak neki. EZt nekem mindig hangoztatta.

Mindig tudja, hogy a párom hova megy, hol van.

A lényeg, hogy a héten holnap találkozom a párommal, és tegnap és tegnapelőtt elment a haverjaival találkozni.

A párom indulás előtt felhívott, hogy az anyja veszekszik vele, hogy biztos nőzni megy. Nekem ez már fura volt.

Volt ilyen úgy két hónappal ezelőtt, meg egy fél éve, amikor a párom elég kiöltözötten ment el otthonról(hozzám sose öltözik ki).

A barátom mondta, hogy ha kell és nem hiszek neki, hívjam fel a haverját.

Nekem nem ez a fura, hanem, hogy az anyja miért állt ezzel elő?

Engem imádnak ott, azt tudom, nagyon szeret az édesanyja, sajátjának tekint mondhatni.

Szerintetek van valami amiről nem tudhatok?


2018. febr. 14. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Van
2018. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy van.
2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam volna, hogy az anyuka lehet, hogy nem kedvel, de így, hogy írod, hogy igen így lehet jót akar és felhivni a figyelmedet. A párodat meg arra nevelni, hogy ne legyen gusztustalan. Hát én nem lennek nyugodt :/
2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy a "párod" mást is farkalgat.
2018. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekes ez így. Kicsit nem ártana résen lenned,nehogy igaza legyen a kedves anyósjelöltnek.

Azt gondolom azért Ő már csak ismeri a fiát,biztos ezerszer látta már haverozni és caajozni menni is. Tud gondolom különbséget tenni.

2018. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt mondta, hívd fel a haverját, nyilván falaz neki ő is :D Haveroknak soha nem szabad hinni.
2018. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ennek most nem örülünk, de azért ilyen anyóst mindenkinek!


Én a helyedben tartanék attól, hogy van egy harmadik is. Ha ennyire szeret az anyukája akkor valóban csak jót akarhat.

2018. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van alapja. Én nem voltam különösebben jóban "exanyósommal", de még ő is szólt nekem, hogy szerinte van más is... Igaza lett.
2018. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak akik szeretnek jol kinézni néha. De ha alapból a barátainak se ilyen az öltözködési stílusa, az alkalom se adna rá okot plussz hozzád (akit szeret elvileg s ezért már alapból jobban tetszésed szeretnè elnyerni) se teszi meg...akkor igen sanszos nem a két sör és x éves barátokhoz csipi ki magát, hogy azok kanapéján feszítsen.

Kezdj el te is idõnként csinosabb lenni, s ha bejelenti megy megint,menjen majd fél óra múlva hivd fel beugrassz viszel pizzát szeretnél jobban összeismerkedni a barátaival.

A reakció , idõhúzás már engedi sejteni a dolgokat hol is van s kivel....

2018. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!