Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amióta együtt lakunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta együtt lakunk a barátnőmmel ha menstruál olyan hisztiket levág mindenért h már nem bírom nem tudom mit csináljak. Miért ilyen? Hogy lehet neki megmondani h fejezze ezt be? 23f

Figyelt kérdés
Ilyenkor féltékenykedik is nagyon mindenkire. Ha boltbol hazaerek mar kotekedik h sokaig voltam biztos csajoztam.
2018. márc. 24. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vége, fuss el tőle!
2018. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem a menstruációs panaszai a probléma, hanem az, hogy nulla bizalma van feléd. Beszélgess vele, mert ezzel a viselkedéssel rövid időn belül el fog üldözni maga mellől.
2018. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De máskor normalis.
2018. márc. 24. 11:42
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nő létemre sose értettem ezt a menzesz körüli hisztit (tudom...tudom...le leszek pontozva). Nekem sose volt semmi ilyesmi. Sőt... párom szerint sokkal jobb a kedvem és mindenen hülyülök (amúgy is). :) Próbáld megbeszélni vele.
2018. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Ügyesen ráfogja a menstruációra. Alapvetően érzékenyebb akkor az ember, tény, de nem pl. én ne szakítom le senki fejét mondvacsinált hülyeségekkel, amik amúgy máskor sem jutnak eszembe.

A helyedben ultimátumot adnék neki, hogy vagy befejezi ezt, mert nem adsz rá okot, vagy mehet ahová tetszik-

2018. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem meg soha nem fáj semmim közben. Akkor akinek egyszer is volt közben görcse, az hazug szemét.
2018. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan azt mondják, hogyha menstruál...érdekes, mert nálam nem akkor jön elő, hanem 1 héttel előtte. Akkor sokkal érzékenyebb vagyok, ami annyit jelent, hogy apróságokkal is meg lehet könnyne bántani, de amikor megjön, akkor semmi ilyen gondom nincs.


A boltos sztori már durva azért. Feltéve, ha 10 percre van és te 1 óra múlva jöttél haza. Viccet félretéve próbálj meg vele erről beszélni.


22/L

2018. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Oké, én meg meg akarok halni a görcsöktől és érzékenyebb vagyok, idegesebb, de attól még nem fordulok ki magamból, mint Hulk és kezdek el őrül pitsa lenni, és féltékenykedni. Szerintem máskor is ilyen lehet, csak jobban magában tudja tartani. Vagy nagyon durván felborulnak benne a hormonok, nem tudom. Mindenesetre próbáld vele átbeszélni a dolgokat, főleg, hogy mennyire bízik meg benned, ha a boltba se merne elengedni.
2018. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy barátnőmnél tapasztaltam durvább jeleit a menstruációnak, ő sokat zabált olyankor. De hangulati ingadozást sose. Csodálkoztam is mivel tinikoromban többször volt ez vicc tárgya fiúk között. Szerintem aki ennyire betegesen féltékeny az már problémás és nem egy ilyen esemény hozza ki belőle.
2018. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen vagyok, és mondjatok akármit, igenis a PMS néha kikészíti az embert...a barátnődnek valószínűleg alapból is vannak ilyen gondolatai, csak tudja h hülyeség és nem igaz, hát békénhagy. Amikor meg jön a menzesz, akkor meg nem tudja kontrollálni magát se, a gondolatait sem...aztán idegroncs és neked esik.

Én a barátomnak megmondtam ha idegbeteg vagyok a menzesz miatt, adjon egy puszit, öleljen meg és legyen nagyon türelmes, majd meghálálom. Ez beválik.

2018. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!