Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőmmel már majdnem 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már majdnem 6 éve vagyunk együtt, és most tervezzük, hogy összeköltöznénk, mikre kell odafigyelni, hogy ne romoljon a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, átmentünk már rosszon és sok jón is egyaránt. Mióta összejöttünk mindig rendszeres téma volt köztünk hogy "majd,de jó lesz ha összeköltözünk,mert".. típusú mondatok.Azt gondolom, hogy megtaláltuk a számunkra megfelelő társat, de hallottam, hogy összeköltözés után, befásulhatnak a dolgok, romolhat a kapcsolat. Ezzel kapcsolatban megköszönném, ha megosztanátok tapasztalataitokat.

2015. aug. 3. 13:31
 1/8 Mumusan ***** válasza:
100%

Leginkább arra hogy az elejétől kezdve legyen tisztázva hogy kinek mi a dolga otthon. Osszátok fel egymás között, és később se nyomjátok rá a másikra.

A legtöbb veszekedés ebből van. A másik, hogy együtt éltek, egy pár vagytok, de nem vagytok összenőve. Igenis kellenek külön programok is. Ennyi.

2015. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 3. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó dolgokat ír, én még azt tenném hozzá, igaz nem konkrét dolog, de jó tanács lehet, hogy kommunikáljatok egymással rengeteget. Remélhetőleg a kapcsolatotokban eddig is fontos szerepe volt a beszélgetésnek, ez ne legyen másként később sem! Könnyebben jöhetnek elő konfliktusok, hogyha már együtt éltek, és ha besöpritek a szőnyeg alá, később sokkal nehezebb lesz kezdeni velük valamit, ha rátok zúdul majd az egész. :)
2015. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a problémákat mindig megbeszéljük, igaz általában én kezdeményezem.
2015. aug. 3. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne költözzetek össze.
2015. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ossze is koltoztok, lehetoleg inkabb alberletbe es 3-4-5 ev utan koltozzetek mashova. En sem hittem el, hogy a korulottunk levo ter mennyire 'be tud szukulni' es csak egy aktualis koltozes utan erzem, hogy milyen jo, hogy nagyobb a ter korulottem.
2015. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem minden jól működő kapcsolatom kb. tönkrement az összeköltözéssel, 1 éven belül. Legalább 50%-ban miattam, így sokkal hamarabb ráunok a partnerre azt tapasztaltam gondolom a napi rutin miatt, azóta megtanultam, hogy az összeköltözés számomra tabu. Mondjuk feleségem értelemszerűen még nem volt, csak egy jelölt, a többivel nem tudott addig jutni :-)
2015. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!