Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális dolog az, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy így akarom élni az életem?

Figyelt kérdés

Most vagyok 19 éves srác, tavaly fejeztem be az iskolát egy jó szakmával, nem rég kezdtem el dolgozni, mellette még apám segítségével lassan, de biztosan csinálom a "pénzből pénzet" taktikát egy kicsit bonyolult módon, de nem is ez a lényeg most.


A lényeg, hogy jelenleg nincs barátnőm, 15-18 éves koromig volt, de ami után vége lett, az után lett elegem a mai típusú lányokból, hogy vagy a pénz vagy a szex kell nekik, vagy csak, hogy elmondhassa, hogy van barátja. Szerencsére azért sok rendes csaj is van, de a rosszabbik csoportjuk már teljesen elvette a kedvemet mindenféle kapcsolattól.


Jelenleg úgy tervezem az életemet, hogy 30-35 éves koromig egyáltalán ne is legyen párom, majd utána is rá érek keresni ha lesz kedvem. Addig csak élni egyedül, gyűjteni a pénzt, növelni az életszínvonalat, saját lakás, stb. Szóval az a lényeg, hogy én úgy gondolom, hogy bőven van még időm egy kapcsolat előtt, rá érek 30-35 fele keresni valakit, és gyereket is majd 40 fele.


Szerintetek ez a gondolkodásom helyes így?



2018. márc. 27. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
És ugyan mi a bajod azzal, ha szex kell a csajnak?
2018. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
nincs ezzel semmi gáz
2018. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem baj ez. Feltéve ha 35 évesen nem úgy gondolod majd, hogy neked alanyi jogon jár egy 18-20 éves csaj, aki most rögtön gyereket akar.
2018. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

A szerelem nem akkor jön mikor te eltervezed. Akkor fog, mikor a legkevésbé számítasz rá.

Most szép, hogy ezt így eltervezted, de mi van ha közbe jön más vagy másvalaki?


Az élet értelme pedig nem a pénzkeresés. Az ember pedig társas lény.

Mit ér a sikrered ha nincs kivel megosztanod?

40 éves korában az ember pedig családos ember.


Nyugi, fogsz még te változni. :)

A te életed, azt csinálsz amit akarsz.

2018. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, úgy élsz, ahogy akarsz. Csak ne gondold azt, hogy 35-40 éves korodban varázsütésre ott terem majd a megfelelő nő, akivel meglesz a szerelem, az egyetértés, az összhang.
2018. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
A mai tizen-huszonéves pasik olyan 80%-a ugyanígy gondolkozik, nem találtam ebben semmi meglepőt. 25-35 éves korukig csak szexelgetni akarnak, család majd utána. Persze nincs ezzel semmi baj, szabad világban élünk, én nőként is ugyanezt csinálom, majd 28-30 körül akarok megállapodni.
2018. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha 18-35 éves korod között egyetlen komoly barátnőd sem lesz, akkor 10000 százalék, hogy utána is csak a furák és / vagy csúnyák közül tudsz majd válogatni ezt így megmondom neked. És pláne senki nem tervez majd veled családot, mert már lesz nekik.


Plusz csak egy jó tanács, én halmoztam a pénzt, munkát, túlórát, karriert, aztán 25 évesen ott ültem rák gyanúval egy rideg kórteremben, hetekig azon őrlödve, hogy ha meghalok, akkor mégis mi a fax értelme volt ennek az egésznek. Konkrétan egy büdös forint értékben sem tesz boldoggá a vagyon, ingatlan, luxus cikkek, ha egyedül vagy és senkivel nem tudod megosztani.


Miután kiderült, hogy nincs bajom, jelentősen átgondoltam az életem és sokkal több időt, energiát és pénzt ölök az emberi kapcsolataimba, és egyszerűen nem érdekel, ha "kiadás". Higgy nekem, soha semmit nem fogsz jobban sajnálni, mintha kidobod a fiatalságod a kukába a pénz oltárán. Fontos, hogy legyen terved, tudatosan élj, de tudd, hogy mi számít igazán az életben.

2018. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Majd akkor buksz orra a neked megfelelő csajba,amikor nem várod,meglátod.


Az viszont hatalmas pozitívum,hogy nem görcsölsz rá ,magad akarod felépíteni az egzisztenciádat ,nem várod a csodát,hogy bekopogjon az ajtódon egy csaj és "meggyógyítson".

2018. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerintetek ez a gondolkodásom helyes így?


nyilván nem helyes.

mire akarsz majd öregen visszaemlékezni, hogy a fiatal éveid mivel teltek, a pénz talicskázásával?

és honnan veszed, hogy 30-35 évesen bármi is összejön, hiszen addigra érzelmileg jócskán ki leszel égve, és a szexből is kiesel.

de egészségedre, mindenki úgy bacca el az életét, ahogy neki tetszik.

mondjuk az sokat elárul a nagy tervedbe vetett meggyőződésedből, hogy itt vársz megerősítést hozzá.

2018. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%

Jól gondolkodsz.

Nyugi kérdező,épitsd az életed,karriered,keress pénzt,képezd magad pár évig.


Én is ezt tesztettem,26 éves koromig csak tanultam,dolgoztam,nem foglalkoztam csajozással.

Aztán ráálltam a soft skillekre is,és 26 éves korom után kezdtem csajozni amikor már volt olyan egzisztenciám kocsim.


Jól teszed kérdező,most fejlődj,legyen saját kecód,jó kocsid,menj el ezdeni is,majd vegyél jó ruhákat.

És utána ne félj a nők jönni fognak,mert minden adott lesz.

2018. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!