Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom a páromról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M - 62 kérdése:

Ha tudom a páromról, hogy nagyon sok szexuális kapcsolata volt, de ez engem nem zavar, sőt még jobban akarom őt, akkor ez normális dolog, vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj vele.
2018. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Örülj neki, a fordított eset sokkal rosszabb.
2018. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, ehhez nekünk mi közünk? Miért számít, hogy ki mit gondol erről?

Neked oké, akkor ennyi. Nem kell túlragozni a dolgot!

2018. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen , talán valóban nem tartozik másra az ilyesmi , ám nagyon sokan azt gondolnák rólam és bennem is megfordult annak a gondolata , hogy ez normális dolog - e ? Hiszen sokan azonnal kiborulnának az ilyesmitől ! Ezért döntöttem úgy , hogy mások véleményét is szívesem kikérném !
2018. márc. 18. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Szexualitás terén nincs olyan hogy "normális". Amíg nem irányul más ellen, addig rendben van.


Az valamiféle világszemlélet is, hogy hogyan állsz a párod előző partnereinek számához. Ha engem kérdezel, akkor te vagy a normális. Engem sem érdekel. Régen kicsit kisebbségi érzésem volt miatta, hogy biztos az illető barátnőmnek volt olyan jó szexélménye ami velem nem. De ha belegondolsz, ha lett volna valaki akivel űberszuper jó volt a szex is összességében minden, akkor most nem veled lenne.

2018. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Interferencia ***** válasza:
5: Mondjuk az utolsó mondatod téves következtetés. Lehet, hogy a szex jó egy kapcsolatban, de a hosszútávú terveik egymással ellentétesek, és ezért szakítanak.
2018. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen , ez igaz ! Volt már ilyesmiért szakításom korábban , a szex szuper volt , de a hosszútávú elképzeléseink nem egyeztek ....
2018. márc. 18. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
6: ez igaz, én is ezt írtam volna, ha sikerült volna helyesen, hogy "űberszuper jó volt a szex és összességében minden".
2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!