Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Folyton azon kattogok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton azon kattogok, hogy a párom mikor mit csinál. Ti is szoktatok aggódni ezen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Természetesen olyankor amikor épp nem vagyunk együtt.
2018. márc. 27. 16:59
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

Nem.



Biztos nagyon raersz, hogy nincs jobb dokgod.

2018. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem szoktam. Van életem. Irigylem, akinek ennyi ideje van.
2018. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
irány a pszichológus, de komolyan.
2018. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha késik sokat és nem szól de a telefonra sem reagál és nem tudom most baja van vagy csak nem hallja vagy nem érdekli vagy nem tudom... Egyébként nem szoktam ilyen nagyon agyalni rajta. Néha rágondolok ha dolga van és elment, hogy vajon végzett e, vagy sikerül e neki a dolgot elintézni...

De ha fèltékenységi dologra gondolsz, végképp nem szoktam olyanokra gondolni. Felesleges ideg, meg ha olyat csinálna véletlenül, úgyis lebukik valamikor.


Lekötöm magam ha egyedül vagyok. Ha sokat vagyok egyedül már, akkor azért várom persze, hogy na jöhetne azért. De jó néha egyedül is lenni. Neki is, nekem is.

2018. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi mindig tudjuk egymasrol hol a masik, nem bizalmatlansagbol hanem igy alakult, mindig irogatunk egymasnak messengeren, meloba is. Mondjuk melon kivul nem szoktunk kulon menni szinte soha, de nyilvan azt is mondja. Mindig tudom mikor jon, en is megirom. Ki igy szereti ki ugy :-(
2018. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Sosem kattogtam neg a parodon.
2018. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tényleg betegesnek tartjátok?

Régebben előfordult, hogy hazudott nekem arról, hogy mikor hol jár és nem tudtam még túl tenni magam rajta.

2018. márc. 27. 17:51
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol a párodban, az már rég rossz. Nem okoskodni akarok, de egy olyan kapcsolat, ahol legalább az egyik fél állandóan azon agyal, hogy a másik mit csinál, kivel meg hol, az nem egészséges. Függetlenül attól, hogy belülről jövő komplexusokból fakad ez a viselkedés, vagy tényleg valós okokból.
2018. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nem is ennyire durván, de én is ilyen vagyok.

Sajnos ejtettek már pofára két nagyon komoly kapcsolatomban is, így én már óvatosságból is ilyen vagyok.

2018. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!