Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kilátástalannak érzek mindent,...

Kilátástalannak érzek mindent, nem tenném meg de folyton azon kattogok hogy bár vége lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolati szinten sem tudom magam elképzelni boldognak. Ha arra gondolok, hogy mi váltana ki ilyen érzést, hogyan képzelem el magam boldogan, egyszerűen nem megy. Egy üres kép van előttem. Szorongok, feszült vagyok, a hangulatingadozásaim egyre sűrűbbek, ami lényegében visszafojtott dührohamok képében jön elő.

Fogalmam sincs mit tegyek... azt hittem kb egy éve legyőztem a depresszióm és öngyilkos gondolatok, de úgy tűnik nem.

Nem vagyok már kamasz, hogy ilyesmire fogjam a gondjaimat. Most kellene elememben lennem, "hegyeket mozgatni". Helyette csak a mellkasom szorít. Szakemberre nincs pénzem, az sztk-s meg többet rontana a helyzeten mint lehet.


2016. jan. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A Támasz rendelők ingyenesek és nem rosszak. Találj olyan elfoglaltságot, amiben örömet találsz. Fontos, hogy társaságban legyél, mert az segít. Filmekből vígjátékokat nézz, semmi olyat ami erőszakos vagy szomorú. Gyógyszert szedsz?
2016. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a napfény csodát tesz az emberrel


remélem, ott is olyan gyönyörű napsütés van, mint itt, mártózz meg benne, máris jobban leszel


és itt egy szeretetteljes ölelés tőlem, hogy átmelegítse a szívedet, szeretlek

2016. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pont ebben a cipőben járok, kilátástalan az életem. Remélem írnak neked valami hasznos választ.
2016. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!