Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kerestek egy olyan nőben/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerestek egy olyan nőben/férfiban, akivel le tudnátok élni az életeteket?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, hogy világosabb legyen.

2018. ápr. 7. 20:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
23%

10-es vagyok.

20/L

2018. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%

Gondoskodás

Egyenesség

Lojalitás

Lelkitárs

Érzelmesség

Romantika

Türelem


27N

2018. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%

Csak amiket én is tudok nyújtani: Hűséget, megértést, empátiát (érzelmi intelligenciát), kedvességet, humort, kommunikatív legyen (ha kell lehessen mélyen lelkizni, de akár egy jó könyvet/filmet ki/meg lehetne vele beszélni stb.), játékosságot/pár közös szabadidős tevékenységünk keresztezze azért egymást, bolondozásra/viccelődésre fogékony legyen. :) Stb.

Morális/erkölcsi értékekben nem lenne rossz, ha nem nagyon különböznénk. :)


Így hirtelen.

39F

2018. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18%

Azt amit nem lehet szavakba önteni, az érzést, azt az érzést, hogy "igen megtaláltam ő az"


persze erre már 2x ráb**asztam

2018. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

"Istenhitet"


melyik istenben való hitet?

2018. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

ne provokáld! picinyem..


mert töröltetem a kérdésed

2018. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15%

én pedig


-hűséget

-jótékonyságot

-egyszerűséget

-szűzességet

-természetességet

-jókedvet

-emberséget

-következetességet

-anyatermészetet

-konzervatív nemi szereposztást

-tudásszomjat

-józanságot

-önfeláldozást

-szókimondást

-jogos kritikát ellenem


de nem hinném, hogy ilyen kitételekkel szembesítenék vkit..

ez csak az amit úgy vélek jól jönne aztán nem is biztos


25f

2018. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Legyen tele érzelemmel, legyen empatikus, intelligens, őszinte, kedves-barátságos, szelíd, jó , hogyha filozofikus, lehet vele filozofálgatni, szerény legyen, megértő, meg lehessen mindent vele beszélni, állatokat, gyerekeket szeresse; ne felszínes hanem valódi-mély-tartalmas kapcsolatai legyenek. Ne partiarc legyen lehetőleg, hanem kirándulós, vagy otthonülő-típus. Legyen tekintettel másokra, de ez is az empátiához köthető; ne divatozzon, hanem legyen szép-férfias.
2018. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Egy olyan embert keresek,akihez vonzodok testileg es lelkileg is egyarant. Szeretnem ha nagyon meg lenne koztunk a kemia,de ezenkivul szerelmes lennek az egesz lenyebe,lelkebe.

Nalam nagyon sokat szamit az hogy ha valaki emberseges... oszinte,egyenes,becsuletes,huseges .. ! Ha valaki nem ilyen,akkor szoba sem johet.. Ezek nalam alapveto dolgok.

Ezen kivul szamit a hasonlo erdeklodesi kor,jo komunikacio,hasonlo ertekrend,humorerzek,hasonlo vilagnezet.

Szeretnem ha nem akarnank egymast elnyomni,vagy ledominalni,hanem mindketten tamogatnank egymast az almaiban,es celjainak elereseben..

2018. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Gondolkodást, kölcsönösség elvének figyelembe vételét, humort, életakaratot. (35F)
2018. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!