Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy neveljem más gyerekét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy neveljem más gyerekét?

Figyelt kérdés
A páromnak előző házasságából van egy lánya. Ok. Semmi gond. A bajok ott kezdődnek , hogy mikor játszani kell a gyerekkel, vagy foglalkozásra vinni, vagy az oviba akkor csináljam. De amikor rájön az 5 perc és veszett rossz , akkor ha "normálisan" szólok neki meg se hallgat , tojik rá h mit mondtam, nem fogad szót. Ha felemelem a hangom akkor meg az anyja rág be h miért emelem fel a hangom a gyerekére. Ez igy ok???!!!! Mi erre a megoldás? Kissé kiszolgáltott helyzetben érzem magam hogy amikor a "jó"kell akkor maximálisan tegyem oda magam mintha a sajátom lenne, de amikor meg NEM-et mondanék akkor meg üres fülelkre talál.

#gyereknevelés #szülő #más gyerekét nevelni
2018. ápr. 14. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, mondd meg a párodnak (aki az én értelmezésem szerint is a gyerek anyja), hogy nem csak a kötelességeket, hanem a jogokat is szeretnéd. Felvilágosíthatod, hogy még egy gyereknek se lett baja a határozottságtól és az emelt hangtól, ellenben a hiszti tolerálásától elkanászodnak. Kérd meg, hogyha pótapának szán akkor adjon neked egy kis szabadságot és ismerjen el egyenrangú nevelőnek, mert felnőtt emberként nem szeretnéd, ha fegyelmezés közben lekussoltatnának. Ha nem egyezik bele és ragaszkodik az egyeduralomhoz akkor meg istenhozzádot kell neki mondani.
2018. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11/11. Ott a pont!!
2018. ápr. 14. 18:47
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Én pont úgy vagyok m8nt a kérdésben szereplő nő.Én se engedem a páromnak, hogy nevelje a gyereket.Lány, 12 éves.Nem az apja, a nevelése az én dolgom nem a páromé.
2018. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ezért nem keresek magamnak új párt.

Pont az ilyen élethelyzeteket nem tudnám kezelni.


Ezt csak akkor tudod megoldani, ha a pároddal leülsz megbeszélni, hogy mit és hogyan tegyél. Apakép legyél vagy valami olcsó bebicsosz. Ha apakép, akkor valahol jogod van terelni a gyereket(sajnos neked magadnak kell kitalálni mi visz célba, a hang felemelése max a rekedtséghez vezet...) Ha bébicsősz vagy, akkor meg meggondolnám akarom e az egészet. (Ja és az apával is beszélnek, hogy szerinte mit és hogyan, ugye két ember a szülője, te csak egy idegen vagy neki)

2018. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Abban is hasonlítsz a kérdésben szereplő nőre, hogy ide-oda vinni a gyereket és egyéb feladatok ellátására befogod a párodat? Mintha efölött átsiklottál volna.
2018. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nézd meg az öldöklő szerelem c. filmet
2018. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kb ezért sem kezdek olyannal, akinek mástól van gyereke. 38/F
2018. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!