Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne a párotokról, hogy vallási fanatikus és összeesküvés-elmélet hívő? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok jóval azelőtt derülnek ki, hogy a párom lenne.
2018. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy vallási fanatikusnál ez nyilvánvaló már kb az első találkozástól kezdve, nem később "derül ki".

Amúgy a vallás is, és a konteók is kedvelt beszédtémáim, nem tudom elképzelni, hogy valakivel, akivel ismerkedek bármilyen célból (kapcsolat vagy haverság), ne jöjjenek szóba ezek, tehát számomra a kérdés egyáltalán nem reális.

A poén kedvéért mondjuk tegyük fel, hogy kiderülne a semmiből.

- először röhögnék, mert azt hinném vicc

- utána, mikor leesne hogy komolyan beszél, felajánlanám, hogy elmegyünk orvoshoz

- ha nem segít, vagy nem hajlandó megpróbálni se, akkor szakítanék, nem szeretem a buta emberek társaságát

2018. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, képtelenségnek tartom, hogy ezek az ismerkedés során, a beszélgetések alkalmával nem derülnek ki. Én nem kezdenék kapcsolatot ilyen emberrel, mert teljesen más világnézetünk van, nem értenénk meg egymást.
2018. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne a dráma, ha ez akkor derülne ki, amikor már a párom...de ebben én nem hiszek 😀
2018. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem is konkrétan ilyen volt, de nagy "hazafi" volt. Eléggé kiakasztott egy idő után, főképp mert a szája volt nagy. Na meg engem akart kioktatni, meg leszólt, a haverjai is leszóltak és nem védett meg... Vége is lett. Egyszer nagyon megtaláltam a gyenge pontját, azzal nagyon beütöttem neki a lelkébe. Hát legalább visszakapta a sok jót amiket mondott nekem.
2018. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem is jönnék össze vele :D Évtizedek óta hallgatom a hülye összeesküvés-elméleteket az apámtól, rohadtul nem vágyom rá, hogy a párom is ilyen legyen. A vallási fanatizmus meg olyan dolog, ami nem utólag derül ki.
2018. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

A vallási fanatizmus elég gyorsan kiderül, nem jellemző, hogy már egy meglévő párkapcsolatban jön elő, főleg, mivel a fanatikusok többségükben a hitük alapján is választják a párjukat, legalábbis kevés az ellenpélda, már ha igazán elkötelezett fanatikusról van szó.Az összeesküvés elméletek témakör bonyolultabb, mivel van köztük sok ami tagadhatatlanul beigazolódott és/vagy elismerték a valódiságát, mára már tény.Például az MK Ultra Project.


Mit tennék mégis ha ez később derülne ki mint a megismerkedésünk és már járnánk?Fogalmam sincs de előreláthatóan egy vallási fanatikussal nem jönnék ki hosszútávon mert aki valóban fanatikus az általában előbb vagy utóbb megpróbálja elfogadtatni a hitét és ha ez nem sikerül az állandó stresszforrás lenne.Egy konteós pedig lehet sokkal logikusabb és realistább, mint egy nem konteós és ez fordítva is igaz, megnézném, hogy milyen ember és, hogy tudja-e bizonyítani amiben hisz vagy már bizonyított tény-e(mert az is igaz, hogy sok elmélet mellé lő), de legalább nem unatkoznék.

2018. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
68%
Szakítanék.
2018. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Exnek az anyja és nagyanyja volt ilyen.


Míg járogattunk, fel sem tűnt, mert relatíve ritkán találkoztam velük, de összeköltözés után... omájngott :D

2018. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!