Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak meg az illetőtől ha fanatikus?

Figyelt kérdés

21 nő vagyok. Több mint 1 éve szakìtottam az exemmel. Nehezen fogadta el, sokáig zaklatott és letiltottam ahonnan csak lehetett. Néha néha olyan 2 havonta kapok egy üzenetet ismeretlen facebookròl ahol ő ìr nekem, olyankor világosan tudatom vele hogy gyerekes és leállhatna és felfoghatná a dolgokat.


Viszont valami nekem nem stimmel, olyan mint ha valahova fel lennék regisztrálva, vagy nem tudom. Pl. Néha néha olyan ismeretlen emberek jelölnek be facebookon (valamikor 3-4 és inkább pasik). Volt egy időben olyan érzésem mintha betudott volna lépni a facebookomba mert hirtelen akivel jòban lettem és alakult is valami az egyik napròl a másikra lelépet.Lehet paranioás vagyok mert kinézném belőle ,meg ért is az ilyen gépes dolgokhoz.

Vagy pl. nyár elején ismerkedtem egy sráccal, jòl alakult a randi és 3 nap után eltünt a srác. Még ezt el is fogadtam de nyár végén ùjra belevágtam egy ismerkedésbe és hirtelen hoppá ugyan ìgy történt és ez nekem furcsa. Mert mind a két esetben jòl alakult, ők keresték a társaságomat utána meg 3 napra mind a kettő eltünt és törölt is. Nagyon elvagyok leseredve, anyukammal is megosztottam a történteket és persze rávágta hogy véletlen nem e az exem keze van benne a dologban.

Arra lennék kiváncsi hogy esetleg hogy tudhatnám meg hogy van e valami ròlam. Pl. masik facebook vagy valami társkeresős oldal?


2018. febr. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne reagalj. Elmebeteg az exed. En azt tennem, hogy uj pasim, tesom, haverok varjak. Kattanjon le rolam, mert rendorsegen is feljelentem zaklatasert. Velem egy phasx sem tesz ilyent. Kicsi hozza.
2018. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Új reggelés mindenhova elsőkörben.
2018. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod meg egyszerűen, azt hiszem.

Ahogy feljebb írták, ki tudod zárni, hogy belépjen bármilyen fiókodba.

Csinálj új e-mail fiókot, teljesen új jelszóval, amit az exed nem tudhat. A felhasználói fiókjaidat állítsd át erre az új e-mail címre, aztán mindnek változtasd meg a jelszavát. Innentől fogva tutira nem fog tudni belépni sehova, és újra sem kell regelned, meg marad a fosbookod meg minden.

2018. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Meg annyi hogy esetleg ha ő valamit csinált az én nevemre egy masik cìmen azt hogy tudhatnám meg?

2018. febr. 7. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
megtudod nézni, hogy mikor és honnan léptek be a profilodba.... Valószínűleg csak paranoiás vagy. Másokat is jelölnek be idegen pasik szinte napi rendszerséggel...
2018. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy másokat is jelölnek be. De a többségbek ilyen kitalált bugyuta neve van és pesze képe nincs. Erre megnézem az ismerőseit és van 20 mikor 40 ismerőse az adott embernek. És elég sok ilyen kitalált profil talál meg...
2018. febr. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!