Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknek van ilyenben tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van ilyenben tapasztalatuk, milyen az együttélés fitneszes nővel, aki fitneszedzőként dolgozik vagy fitnesz fanatikus, nem zavaró hogy alig van pihenés?

Figyelt kérdés
Még mielőtt a sok szöveget értelmezni nem tudó nekem esik leszögezem, hogy nem a lustaságot éltetem, de a testnek pihenésre és regenerálódásra is szüksége van, főként edzés után. A lèleknek is kell feltöltődés és jól esik a párunkkal összebújva punnyadni a tévé előtt egy zacskó chips vagy pop corn mellett anélkül hogy a kalóriatartalmon rágódnánk. Szóval egy ilyen partnerrel ti ezt hogy élitek meg?

2017. aug. 2. 14:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen nők 99%-a agyhalott.

Komolyan elhiszi, hogy normális naponta 20 km-t lefutni meg mellé még menni edzeni.

2017. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Ez megbeszélés alapú. Semmi féle összefüggés nincs kettő közt. Ha egy idióta edző, akkor erőlteti, és saját magából kiindulva akar mást is mozgatni. Nos ilyen azért ritka. Egy normális edző tudja ezeket ahigyan egy normális ember tudja összes többit is, amit leírtál, mint általános jó ez, jó az-t.


Szóval e kérdésre értelmetlel választ írni. Jövendőbelid személyisége és tudása alapján dőlnek el ezek. Én kung fu fétises vagyok..., nagyon erősen, még sem kénszerítem magamat körülöttem lévőkre e téren, mert nem vagyok kretén.

2017. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy zavaro,inkabb orulj neki,mert se elhizni nem fog se beletunyulni a kapcsolatba hanem mindig tiptop lesz.

Mas kerdes fogod-e birni mind anyagilag mind testileg,mert izmosnak kell lenned neked is,plusz ,remelem nem ,,arufeltolto" vagy,mert akkor sajnos ki kell abranditsalak.

Rengeteg pasi megkornyekezi jobbnal jobb ajanlatokkal,muszaj odatenned magad.

2017. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A legrosszabb ***** válasza:
50%

Az egyik volt kolléganőm volt durván fitnesszfasiszta. Normális szemmel nézve nagyon szélsőséges életmódot élnek, idejük másra nem is nagyon van, de másban nem is nagyon lelnek örömöt. Jó persze, nyilván eljárnak bulikázni, mozikázni, locsifecsikézni és kávécskázgatni a barátnőkkel, nyaranta tengerpartikázni, ilyesmi, de munka és edzés mellett semmi egyébre nem marad idejük. Mondhatni amint hazaérnek melóból, már készülnek is a délutáni kötelező testi tréningre. Beszélgetni velük sok mindenről nemigen lehet, mert a szómenésük 90%-a a fehérjékről, szénhidrátokról, salátákról, és az edzőtársak, munkatársak magánéletéről szól. Nem nagyon mutatnak érdeklődést például a természettudományok, a világgazdaság, az informatika, a technikai sportok stb. iránt, viszont tőlük első kézből tudhatom meg, hogy holnap új szereplő érkezik az Éjjel-nappal Budapestbe, vagy Berényi Mikit megint meg akarják ölni, vagy éppen a munkatársa, akit szívből gyűlöl, milyen csúnya magassarkút vett magának.


Egyszóval ez nem az én világom még annak ellenére sem, hogy heti háromszor én is izzasztom magam a padokon. Szinte naponta szembesülök azokkal, amiket ők megbeszélnek egymás között. Sajnos (vagy nem sajnos) nem egymás társaságát keressük, legalábbis részemről egészen biztosan.

2017. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Most nem arról szólt a kérdés, hogy rám erőlteti-e vagy nem. Ha nem akkor is sz*r, hogy nem lehet vele csak úgy random pizzát rendelni mert ő olyat nem eszik, vagy nyalni egy fagyit..Este meg ha munka után még edzeni megy akkor sem velem tölti az időt pihenéssel..Arra próbáltak kitérni, hogy ez a kapcsolatból veszi el az időt, a közös programlehetőségeket meg leredukálja. De mondok jobbat, teszem azt én is ezt az életstílust élném..mikor lenne egymásra időnk meg energiánk?? Szép szép hogy ki vagyunk gyúrva meg feszesek vagyunk, de attól még a minőségi együtt töltött idő hiányzik, az pedig a végét fogja jelenteni, akármilyen feszesek is vagyunk.
2017. aug. 2. 14:51
 6/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a mozgásigénye. Jelen pillanatban úgy gondolom, hogy érdekes lenne együtt lenni egy ilyen lánnyal, mindig is vágytam erre, de valahogy sosem jött össze. Én speciel utálok tévézni, mondjuk nincs is tévém, ha időnként a gépen megnézek egy-egy filmet este, akkor pedig a legritkább esetben eszek pattogatott kukoricát, csipszet meg hosszú évek óta nem ettem, de nem is szeretem. Mondjuk az összebújás meg egyebek az jöhet... Kifejezetten punnyadni sem szeretek, legfeljebb pihenni, max. 10-20 percre kifeküdni a napra a Velencei-tónál, miután a bp-ről való letekerés, vagy a velencei hegység bebringázása után lehűtöttem magam a vízben. Most nyáron amúgy is rákaptam, hogy az esti kondizás után úgy kilenc felé nekiindulok a budai hegységnek bicajjal, és úgy éjfél körül jövök haza. Tök jó lenne, ha egy sportos csajszi is jönne ilyenkor velem, de mint írtam, ilyennel még nem futottam össze...
2017. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem, amit a 4-es is írt. Mi a fenére van ezek mellett még idő?:( Nekem úgy tűnik h semmire.
2017. aug. 2. 14:53
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz,nezd meg Bodo Imi es parja Bodo Dori eletet.

Harmonikus boldog eletuk van.

Miert ne lenne idod?

Utana meg azon akadnal ki ha pizzat zabalna,hogy narancsbore van es lotyog,fujjjjjj.

Inkabb becsuld meg ha ilzen parod lehet,mert ez egy masik szint,minden tekintetben.

Eddzened kell,kell legyen egzisztenciad,kocsid.

Inkabb ezeken gondolkodj,mert egy ilyen csaj naponta ezer meg ezer jobbnal jobb ajanlatot kap sikeres,kisportolt,karrierista,igenyes,luxus verdas pasiktol.


Nem konnyu,mivel kell a szintet hozni es tartani is.

Mint egy junior vagy senior munkatars eseten is mas az elvaras es mas dolgok kellenek.

2017. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Gáz lehet egy ilyen csaj. Fogadjunk, esténként le sem nyeli, mert aznapra már bevitte az előírt fehérjemennyiséget :D
2017. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy 0-24 ben pizzát zabálni!!!! Egyesek itt csak szélsőségben tudnak gondolkodni vagy mi? Hetente 2-3 szor punnyadni este picit és beverni egy pizzát vagy elrágcsálni egy zacskó ropit, inni egy kis vörösbort, másnap meg mondjuk ha hétvége akkor szunnyadni együtt délig/14.00-ig, meg filmet nézni, anèlkül hogy bármelyikünk ott hagyná a másikat és rohanna edzeni.
2017. aug. 2. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!