Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20 éves férfi vagyok! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi vagyok! A barátnőmnek van egy 3 éves csodálatos kis gyereke. Közel jövőben össze szeretnénk költözni. De fél hogy nem fog menni nekem a gyereknevelés mert fiatal vagyok. Mivel tudnám jobb belátásra birni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Gyerek vagy még, és álmodozò. Igaza van a barátnődnek. Ezt a kapcsolatot élvezd, ameddig tart, de a gyerek nem játékszer, akihez oda lehet költözni, majd hirtelen eltűnni. Ezt az anyja pontosan tudja, és úgy tűnik, ő nem bízik sem benned, sem a kapcsolatotokban. Ebben amúgy teljesen igaza van, hiszen tudja, hogy gyerek vagy, abbòl meg bőven elég neki a sajátja.

Legyetek együtt, amíg jòl érzitek magatokat, de 20 évesen te is megérdemelsz egy gyermektelen, tiszta lappal indulò lányt.

2018. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Egy 3 éves gyerek tényleg csodálatos, ha csak pár órákat vagy vele. De minden egyes nap elviselni azt a rengeteg hülyeséget, amit csinál, hogy EGÉSZ NAP be nem áll a szája, és FOLYAMATOSAN kérdez, és választ vár, ÁLLANDÓAN mozog, folyton a seggedben van, mindenre kíváncsi, mindemellett engedetlen, szófogadatlan. Csak addig viselkedik "rendesen", amíg 100%-os figyelmet kap. Olyankor viszont tényleg nagyon aranyosak. Várjatok még ezzel az összeköltözéssel. Szó szerint egy bolondokházába akarsz beköltözni. :D
2018. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

"gyerek vagy még"..... szerintem a barátnő sem valami sokat látott "már letojt csirke", ha 20 évessel jár. Mennyi idős a barátnőd és mennyi a gyerek apja?

31/f

2018. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Kèrdezgess Tőle sokat a kicsiről, beszèld meg vele, hogy szeretnèl megbirkozni a feladattal, mert fontosak neked. Ha tènyleg úgy èrzed hogy menni fog akkor nem lesz próblèma. Mellesleg egy 3 èves már nem olyan kicsi, ovódás koru.
2018. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

33 éves az édesanyja az apja 45 éves.

Nagyon elszánt vagyok. Tisztában vagyok dolgokkal.. nem vagyok felelőtlen... csak fél hogy nem

Menne.. tudatában vagyok hogy sokat kell vele foglalkozni le kötni figyelni rá törődni vele.. azt is tudom hogy mérgezi a kapcsolatot mert nem tudnék kedvesemmel sem annyit törődni

2018. ápr. 21. 08:34
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Persze hogy nem menne, mikor te is gyerek vagy még.

Dugjatok párszor, aztán ö keressen magához valo családcentrikus férfit, te meg egy huszonéves csjt.

2018. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Jól látja.Egy százaléknyi esélye sincs ennek a kapcsolatnak.Ebben az esetben nagyon sok a korkülönbség.
2018. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Ezt nem gondoltam volna. De ha valami apukaszerűt keres, akkor minek veled van, aki őszerinte nem felel meg?

31/f

2018. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tegyetek egy próbát! De ne úgy, hogy egyből odaköltözöl teljesen.

Arra gondolok, hogy hosszabb időt legyetek együtt, egy fedél alatt. Egy hét. Aztán kis szünet, és kettő hét. Ha minden rendben, akkor hosszú távon se lesz gond.

A szünet azért is kell, hogy ez alatt mindkét fél átgondolja, hogy mennyire hiányzik neki a másikkal közösen töltött idő. Fellégeztek, vagy jobb volt együtt.

A kicsivel is azt kell megbeszélni, hogy te most látogatóban leszel ott. Így ha esetleg nem lesz ebből végleges összeköltözés, akkor könnyebben elfogadja, hogy vége a látogatásnak.

A két hét alatt már mindenki levetkőzi az álarcokat, egy gyerek pedig egész biztosan. Ha minden rendben ment, akkor a második hét végén a kicsi fogja mondani, hogy ne menj haza, te meg legszívesebben maradnál.

Ha nem ez a vége, akkor maradjatok annyiban, hogy néha több napot ott vagy, összejártok, de a költözést halásszátok.

2018. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9.

Láttok a válaszodban fantáziát. Köszönöm.. Kis gyerek most is ragaszkodik hozzám!! Folyton velem akar lenni.. ha hívom az édesanyját meg halja velem beszél egyből sír a telefonért hagy beszéljen velem 🙂 Ők költöznének hozzám.. mikor össze kerülünk úgy is akor fog kiderülni minden kortól függetlenül. Szerintem egy 40 éves férfi is ugyan úgy meg gondolhatja magát és menekülne belőle mint egy sokkal fiatalabb.. előre nem tudni hogy működni fog-e minden vagy sem.

2018. ápr. 21. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!